1. Dziś ostatnia Niedziela Adwentu, a jednocześnie Wigilia Narodzenia Pańskiego.
O północy zgromadźmy się licznie na uroczystej Pasterce.

2. Jutro, 25 grudnia, Uroczystość Bożego Narodzenia.
Pierwsza Msza święta o godzinie 10.30., a potem o godz. 12.00..

3. 26 grudnia, wtorek, drugi dzień świąt.
Jest to wspomnienie św. Szczepana, pierwszego Męczennika.
Msze święte w porządku niedzielnym!

4. Serdeczne BÓG ZAPŁAĆ Harcerzom, którzy przynieśli dziś do nas Betlejemskie Światło Pokoju! Płomień z betlejemskiej Groty Narodzenia Pańskiego jeszcze bardziej pomaga nam przeżywać Urodziny Pana Jezusa.

5. BÓG ZAPŁAĆ PANIOM, które sprzątały świątynię i za ofiary na utrzymanie naszej Parafii!

Osobiście dziękuję za Msze św. w mojej intencji, za prezenty oraz za życzenia imieninowe i przepraszam, że z powodu przedświątecznych zajęć, nie mogłem odpisać podziękowań za życzenia przesyłane jako SMSy:(. Czynię to tu i teraz!

6. W zakrystii jest jeszcze kilka świec Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom, które możemy nabyć na dzisiejszą wieczerzę wigilijną, a Pan Organista zaprasza do Kaplicy Bożego Miłosierdzia po opłatki.

7. Przed nami ostatnie dni 2017 roku. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.00. będziemy dziękować Panu Bogu za kończący się rok.

8. APEL OBROŃCÓW BIBLIOTEKI W LUCYNOWIE
,,W związku z perspektywą likwidacji FILII BIBLIOTECZNEJ w Lucynowie, mieszkańcy Lucynowa i okolic proszą o wsparcie petycji, mającej na celu zablokowanie likwidacji Biblioteki. Biblioteka ma zostać zamknięta z racji rzekomego spadku czytelnictwa. Nie pozwólmy, żeby nasi seniorzy, dzieci i młodzież stracili darmowy dostęp do kultury i sztuki Podpisy zbieramy pod petycją znajdująca się na stronie https://www.petycjeonline.com/petycja_dotyczca_zablokowania_decyzji_o_zamkniciu_filii_bibliotecznej_w_lucynowie#sign
Zachęcamy także aby każdy kto może, również dzieci i młodzież założyli kartę czytelnika i wypożyczyli chociaż jedną książkę. W myśl zasady ,,Dziecko, które czyta staje się dorosłym, który myśli".

Już dziś życzę ZDROWYCH, RADOSNYCH, RODZINNYCH ŚWIĄT! Do miłych spotkań!