1. Dziś Niedziela Chrztu Pańskiego. Wspominając chrzest Pana Jezusa w Jordanie, myślimy z wdzięcznością o Sakramencie Chrztu, który jest początkiem i fundamentem chrześcijańskiego życia.

Zatrzymajmy się na moment przy chrzcielnicy, aby podziękować za nasz Chrzest i za wszystkich, którzy nas doprowadzili do Chrystusa!

2. Dzisiejsza niedziela kończy Okres Narodzenia Pańskiego. Od jutra w liturgii rozpoczyna się tak zwany Okres Zwykły. Jednak tradycyjnie przedłużamy śpiewanie kolęd i utrzymanie bożonarodzeniowych dekoracji do 2 lutego, czyli do święta Ofiarowania Pańskiego, zwanego u nas Matki Bożej Gromnicznej, które bezpośrednio wiąże się z Bożym Narodzeniem.

3. BÓG ZAPŁAĆ za modlitwy i ofiarność dla naszej Parafii!

4. Przyjmijmy błogosławieństwo Domów i Rodzin na Nowy Rok.

Plan kolędy w tym tygodniu:

(wszystkie dni od godz. 11.00. do 17.00.)

Poniedziałek: Fidest i Tumanek (1-16), Wtorek: Tumanek (17-27C),
Czwartek: Tumanek (28-do szosy),
Piątek: Tumanek ( od szosy do 56), Sobota: Grabnik i Deskurów ( nr 1 - 6).

Dziękuję za transport do tych miejscowości

5. Ogłoszenie Pana Sołtysa Eugeniusza Zaremby.

Od 01.01.2018r. został dodatkowo uruchomiony kurs komunikacji miejskiej, który wygląda tak :
godz.10.20. z dworca PKS Wyszków
godz.10.32. Tumanek
godz.10.39. Lucynów Duży przy remizie
godz.10.46. Lucynów
godz.11.02. Wyszków PKS
Pozostałe dwa kursy według zmienionego rozkładu (3-5 minut różnicy). Jednocześnie do trasy autobusu został dodany jeszcze jeden przystanek przy ul. Jana Słowackiego obok kościoła.
Nowy rozkład jest dostępny na przystankach autobusowych i sołeckich tablicach ogłoszeniowych.

JUBILATOM I SOLENIZANTOM SERDECZNE ŻYCZENIA! WSZYSTKIM PAŃSTWU BŁOGOSŁAWIONEGO NOWEGO ROKU! SZCZĘŚĆ BOŻE!