UWAGA!!!

Z powodu pogrzebu Mamy Księdza Krzysztofa zmiana planu kolędy!!!! W piątek nie będzie poświęcenia domów na ul. Słowackiego! Kolęda przeniesiona na sobotę razem z nowym osiedlem przy kościele! Początek na ul. Słowackiego!

1. Dziś obchodzimy Dzień Migranta i Uchodźcy. Wiele rodzin przeżywa ból rozłąki z najbliższymi, którzy wyjechali w poszukiwaniu lepszej pracy i zarobków, czy z powodu wojen i prześladowań. Polecamy Ich Panu Bogu w modlitwie.

2. W czwartek, 18 stycznia, rozpoczyna się Tydzień Powszechnej Modlitwy
o Jedność Chrześcijan. W tym roku przeżywamy go pod hasłem „Prawica Twoja wsławiła się mocą”. Materiały i rozważania w tym roku przygotowali nasi Bracia i Siostry w wierze z Karaibów.

3. W przyszłą niedzielę, 21 stycznia, przypada Dzień Babci. W tym dniu będziemy modlić się za nasze Babcie, prosząc dla żyjących o zdrowie i długie lata życia, a dla zmarłych o szczęśliwą wieczność.

4. Serdeczne BÓG ZAPŁAĆ za ofiary na naszą Parafię składane na tacę i w czasie kolędy.
Wszystkim Rodzinom, które prosiły o błogosławieństwo Panie Boże błogosław! Ja dziękuję za miłe spotkania!

5. Kolęda w tym tygodniu (wszystkie dni od godz. 11.00. do 17.00.):

Poniedziałek: Deskurów (7-15).

Wtorek: Deskurów (16-30).
Czwartek: Deskurów (31-42B).
Piątek: Lucynów Duży, ul. Słowackiego.
Sobota: Lucynów Duży,
ul. Strumykowa, Łączna i Kardynała Wyszyńskiego oraz wszystkie domy sąsiadujące na nowym osiedlu przy kościele.

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom najlepsze życzenia! Wszystkim Parafianom
i Gościom błogosławionego tygodnia!