1. Dziś obchodzimy Dzień Babci, a jutro Dzień Dziadka. Modlić się za nasze Babcie i Dziadków, prosząc dla żyjących o zdrowie i długie lata życia, a dla zmarłych o szczęśliwą wieczność.

2. Do czwartku włącznie przeżywamy w całym Kościele Tydzień Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Słowami Pana Jezusa modlimy się, abyśmy byli jedno.

3 .Wszystkim Rodzinom, które prosiły o błogosławieństwo kolędowe niech Pan Bóg błogosławi!
A ja dziękuję za miłe spotkania!:)

Kolęda w tym tygodniu:

Wszystkie dni od godz. 11.00. do 17.00.

Poniedziałek: Lucynów, ul. Dolna.                                                                                                                                                                                                       Wtorek: Lucynów Duży, ul. Mickiewicza i Kochanowskiego (1-20).
Czwartek: Lucynów Duży, ul. Kochanowskiego (21-40).
Piątek: Lucynów Duży, ul. Kochanowskiego (41-60).
Sobota: Lucynów Duży, Kochanowskiego (62 - 80).

4. Serdeczne BÓG ZAPŁAĆ za modlitwy i ofiary na naszą Parafię składane na tacę i w czasie kolędy!

Babciom, Dziadkom, Solenizantom i Jubilatom Najserdeczniejsze Życzenia!
Miłej niedzieli i całego tygodnia! Do miłych spotkań na kolędzie!