UWAGA!!! Z POWODU POGRZEBU KOLĘDA W PIĄTEK OD GODZ. 14.30.!!!

1. Dziś I NIEDZIELA miesiąca. Po Mszy św. o godz. 12.00. Nabożeństwo Adoracyjne, Koronka do Bożego Miłosierdzia i zmiana tajemnic różańcowych.

Intencja na luty Papieża Franciszka

Intencja ogólna: Aby ci, którzy sprawują władzę materialną, polityczną lub duchową, nie pozwolili, by rządziła nimi korupcja.

2. Jutro I PONIEDZIAŁEK miesiąca. O godz. 18.00. Msza św. zbiorowa za polecanych ZMARŁYCH.

3. W środę dzień imienin naszego nowego Biskupa Romualda Kamińskiego. Pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach.

4. Przyszła niedziela, 11 lutego, to Światowy Dzień Chorego. W tym dniu szczególnie modlimy się za CHORYCH. Na wszystkich Mszach św. będzie można przyjąć Sakrament Namaszczenia Chorych.

Jak co roku, w związku z obchodami Światowego Dnia Chorego, po każdej Mszy św. zbiórka do puszek Caritas na leczenie i rehabilitację chorych dzieci.

5. BÓG ZAPŁAĆ za wszelkie ofiary na naszą Parafię składane na tacę i w czasie kolędy!
Kolęda w tym tygodniu:

Wszystkie dni od godz. 11.00. do 17.00.

Wtorek: Lucynów, Warszawska (2a-22).                                                                                                                                                                                 Czwartek: Lucynów, Warszawska (28-do końca).
Piątek: Lucynów, ul. Warszawska 79, ul. Leśna i Rajska.                                                                                                                                                                    Sobota: Lucynów, Szkolna (2 -10A).

Gorące życzenia dla Solenizantów i Jubilatów tego tygodnia!
Wszystkim błogosławionej niedzieli, tygodnia i całego miesiąca!