W SOBOTĘ  10 MARCA KANCELARIA NIECZYNNA!

1. Dzisiejsza niedziela to także I NIEDZIELA miesiąca. Nabożeństwo związane z tym dniem włączymy w Nabożeństwo Gorzkich Żalów po Mszy św. o godz. 12.00..

Intencja Papieża Franciszka na marzec

Misyjna: Aby cały Kościół uznał pilną potrzebę formacji do rozeznania duchowego w aspekcie indywidualnym i wspólnotowym.

2. Połowa Wielkiego Postu. Pamiętajmy, że najważniejszym zadaniem w tym świętym czasie jest nasze nawracanie się. Chodzi o nawracanie we wszystkich wymiarach naszego życia osobistego, społecznego, rodzinnego. Potrzeba wiele pokory i silnej wiary w Boże Miłosierdzie. Pomagają w tym zewnętrzne praktyki pokutne oraz udział w wielkopostnych nabożeństwach: piątkowej Drodze Krzyżowej i niedzielnych Gorzkich Żalach.

3.W przyszłą niedzielę rozpoczną się REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE. Poprowadzi je
Ks. Grzegorz Kubalica z diec. tarnowskiej, przygotowujący się do wyjazdu na misje w Centrum Formacji Misyjnej w Warszawie.

Program rekolekcji:

- 11. III. NIEDZIELA - Msze św. z naukami rekolekcyjnymi w porządku niedzielnym.
- 12. III. PONIEDZIAŁEK - Msze św. z naukami rekolekcyjnymi
o godz. 16.30.( z udziałem Dzieci), 18.00. i 19.15.
- 13.III. WTOREK - Msze św. z naukami rekolekcyjnymi
o godz. 16.30.( z udziałem Dzieci), 18.00. i 19.15.

SPOWIEDŹ - PONIEDZIAŁEK i WTOREK od godz. 16.30..

4. Serdeczne BÓG ZAPŁAĆ za ofiary, dzięki którym funkcjonuje nasza Parafia.

Agnieszka Maria Krasnopolska, panna, par. św. Augustyna, Warszawa i Jarosław Żmuda, kawaler, par. tut., zap. 2.

Sylwia Kocięcka, panna, par. Brańszczyk i Adrian Urlich, kawaler, par. tut., zap. 2.

Wciąż dobrego przeżywania Wielkiego Postu i ciepłego miłego tygodnia! Serdeczności dla Jubilatów, Solenizantów i Pań!