1. Dziękujemy Panu Bogu za Miłość i Miłosierdzie doznane szczególnie podczas REKOLEKCJI WIELKOPOSTNYCH!

2. UWAGA!!!

W poniedziałek i wtorek, z powodu pomocy w spowiedziach rekolekcyjnych w innych parafiach, Msze św. w naszym kościele o godz. 8.00.! Nie ma Mszy wieczornych!

3. Jutro Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny.

4. W piątek ostatnie w tym Wielkim Poście Nabożeństwo Drogi Krzyżowej
o godz. 17.30..

5. Przyszła niedziela to już Niedziela Palmowa - wspomnienie wjazdu Pana Jezusa do Jerozolimy i początku Jego Męki.

Poświęcenie palm na początku każdej Mszy świętej.

Prośba do Rodziców i Pani Katechetki, aby przed Mszą św. o godz. 10.30. Dzieci nie wchodziły do świątyni, ale jak co roku oczekiwały z palemkami przed schodami głównego wejścia. Tam odbędzie się obrzęd poświęcenia i uroczysta procesja.

6. UWAGA!!!

Za tydzień, z soboty na niedzielę, przechodzimy na czas letni! Zegary przestawiamy o godzinę do przodu! Śpimy krócej!

Ewa Powierża, panna i Piotr Zawisza, kawaler, oboje par. tut., zap.1.

8. SZCZĘŚĆ BOŻE za modlitwy i ofiarność dla naszej Parafii!

Gorące życzenia dla Solenizantów i Jubilatów!
Wszystkim błogosławionej niedzieli i całego tygodnia!