1.Serdeczne podziękowania Wam Wszystkim Drodzy Parafianie i Mili Goście , że jesteście; za wspólne przeżywanie najważniejszych dni w kalendarzu liturgicznym.
Niech Chrystus Zmartwychwstały hojnie wszystkim błogosławi!

Ochotniczej Straży Pożarnej, Panu Organiście, Służbie Liturgicznej, Wszystkim biorącym czynny udział w pięknej procesji serdeczne BÓG ZAPŁAĆ! BÓG ZAPŁAĆ Paniom, które pomogły przygotować kościół na Święta: Wacławie Balcer, Marzenie Bazeła, Genowefie Rzempołuch, Elżbiecie Suska, Barbarze Szydłowskiej, Zofii Wydryszek!

2. Dzisiejsza niedziela jest I NIEDZIELĄ miesiąca. Jej obchód włączamy w przeżywanie Wielkanocnej Radości!
Intencja Papieża Franciszka na kwiecień- ogólna: Aby odpowiedzialni za idee i sposób zarządzania w gospodarce mieli odwagę odrzucać gospodarkę wykluczającą i by potrafili otwierać nowe drogi.

3. Jutro drugi dzień świąt - Wielkanocny Poniedziałek. Tradycyjnie tego dnia
w naszych kościołach modlimy się i składamy ofiary na Katolicki Uniwersytet Lubelski.

Także jutro 13r. narodzin dla nieba św. Jana Pawła II !

4. Msza św. zbiorowa za Zmarłych będzie w przyszły poniedziałek o godz. 18.00..

5. W tym tygodniu I CZWARTEK, I PIĄTEK i I SOBOTA miesiąca i związane z tymi dniami nabożeństwa.

W piątek od godz. 12.00. Komunia w domach Chorych. Możliwość spowiedzi od godz. 17.30..

6. W piątek, z racji Oktawy Wielkanocy, można spożywać pokarmy mięsne.

7. Przyszła niedziela to Niedziela Miłosierdzia Bożego. Śmierć i Zmartwychwstanie Chrystusa najdobitniej przekonują nas o tym, że Bóg jest Miłością, że potrafi jedynie kochać i przebaczać.

8. Niech Pan Bóg wynagrodzi ofiarność na naszą Parafię! BÓG ZAPŁAĆ za wszelkie dobro!

Karolina Masiak, panna, par. św. Wojciecha, Wyszków i Paweł Mróz, kawaler, par. tut., zap.2.

Niech Chrystus, Którego Zmartwychwstanie świętujemy, oświeca drogi codziennego życia, obdarza błogosławieństwem i pomaga życie czynić szczęśliwym.

Wesołych i ciepłych Świąt Wielkanocnych!