1. Dziś UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO. Kościół w Polsce obchodzi tę uroczystość jako Dzień Modlitwy i Pomocy Misjom.

Jest to dzień szczególnej pamięci o tych narodach, które jeszcze nie słyszały o Chrystusie, a także o Misjonarkach i Misjonarzach posługujących na całym świecie. Ofiary zbierane w polskich kościołach tego dnia na tacę przeznaczone są na Centrum Formacji Misyjnej w Warszawie i pomoc Misjonarzom.

Dzisiejsza niedziela jest także I NIEDZIELĄ miesiąca.
Po Mszy św. o godz. 12.00. adoracja Najświętszego Sakramentu, Koronka do Bożego Miłosierdzia i zmiana Tajemnic Różańcowych.

Intencja Ojca św. na styczeń: Za młodzież, szczególnie z Ameryki Łacińskiej, aby idąc za przykładem Maryi odpowiedziała na wezwanie Pana do niesienia światu radości Ewangelii.

2. Jutro I PONIEDZIAŁEK miesiąca. O godz. 18.00. Msza św. zbiorowa za ZMARŁYCH.

3. Również jutro rozpoczyna się kolęda - poświęcenie domów i rodzin na kolejny rok.

Porządek kolędy:

(Wszystkie dni od godz. 11.00. do 17.00. - z wyjątkiem wtorku! We wtorek od godz. 12.30.!)

Poniedziałek: Fidest i Tumanek (1-16), Wtorek: Tumanek (17-27C),
Czwartek: Tumanek (28-do szosy),
Piątek: Tumanek ( od szosy do 56), Sobota: Grabnik i Deskurów ( nr 1 - 6).

Dziękuję za transport do tych miejscowości

4. BÓG ZAPŁAĆ za modlitwy i ofiarność dla naszej Parafii!

5. Ogłoszenie Dyrekcji Przedszkola „Mikołajek”.

Żłobek Jadwinia rozpoczyna zapisy dzieci w wieku 1 - 3 lat na całodzienny bezpłatny pobyt. Więcej informacji znajduje się na stronie www.jadwinia.edu.pl

JUBILATOM I SOLENIZANTOM SERDECZNE ŻYCZENIA! WSZYSTKIM PAŃSTWU BŁOGOSŁAWIONEGO NOWEGO ROKU! SZCZĘŚĆ BOŻE! DO MIŁYCH SPOTKAŃ!