1. Trwa Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.

Od piątku w czasie głównych Mszy św. , słuchamy rozważań dotyczących ekumenizmu i modlimy się, aby wszyscy wyznawcy Chrystusa żyli w jedności. Materiały na tegoroczny Tydzień Modlitw przygotowali chrześcijanie z Indonezji.

Udziela się odpustu zupełnego wiernym, którzy będą uczestniczyć w kilku nabożeństwach Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan i wezmą udział w jego zakończeniu w najbliższy piątek.

2. Dziś także 1r. ingresu Pasterza naszej Diecezji Biskupa Romualda Kamińskiego. Dziękujemy Bożej Opatrzności za ten pierwszy rok Jego posługi i polecamy w łączności z całym Kościołem Warszawsko – Praskim na kolejne piękne jubileusze!

3. Jutro mamy w kalendarzu Dzień Babci, a pojutrze Dzień Dziadka!
Pamiętajmy o życzeniach i modlitwie! Dla zmarłych Babć i Dziadków wypraszajmy szczęśliwą wieczność!

4. BÓG ZAPŁAĆ za ofiarność na naszą Parafię, za ofiary tacowe, kolędowe
i jeszcze dodatkowe!

Przypominam, że wszystkie ofiary z kolędy są przeznaczone na wymianę frontowego ogrodzenia świątyni.

5. Wszystkim Rodzinom, które prosiły o błogosławieństwo kolędowe niech Pan Bóg błogosławi!

A ja dziękuję za miłe spotkania!:)

Kolęda w tym tygodniu:

Wszystkie dni od godz. 11.00. do 17.00.

Wtorek: Lucynów Duży, ul. Mickiewicza.
Czwartek: Lucynów Duży, ul. Kochanowskiego (1-20).                                                                                                                                                                  Piątek: Lucynów Duży, ul. Kochanowskiego (21-40).
Sobota: Lucynów Duży, ul. Kochanowskiego (41-60).

Babciom, Dziadkom, Solenizantom i Jubilatom Najserdeczniejsze Życzenia!
Miłej niedzieli i całego tygodnia! Do miłych spotkań na kolędzie!