UWAGA!!!

W SOBOTĘ 2 LUTEGO KANCELARIA NIECZYNNA Z POWODU POGRZEBU !!!

1. Dziękujemy Panu Bogu za kończący się pierwszy miesiąc Nowego Roku!

Dzisiejsza niedziela jest także 66 Światowym Dniem Trędowatych. Jest to okazja do przypomnienia mieszkańcom zamożnych krajów o zapomnianej chorobie i zapomnianych chorych, którym od stuleci służą misjonarze. To również okazja do wsparcia ich heroicznej pracy modlitwą i ofiarą. Na ten cel można złożyć ofiary do puszek po każdej Mszy św..

2. Początek miesiąca to także nabożeństwa I PIĄTKU i I SOBOTY.

W I PIĄTEK Komunia w domach Chorych od godz. 12.00.! Spowiedź w kościele od 17.30. podczas adoracji Najświętszego Sakramentu!

3. Nabożeństwo I SOBOTY łączymy z przeżywaniem Święta Ofiarowania Pańskiego. Na Mszach św. o godz. 18.00., 18.30. i 19.00. poświęcenie gromnic.
Postarajmy się zabezpieczyć świece przed skapywaniem wosku.

Święto Ofiarowania Pańskiego jest Dniem Życia Konsekrowanego, a więc osób, które obrały drogę szczególnego naśladowania Jezusa przez posłuszeństwo, ubóstwo i czystość. Ogarniemy ich tego dnia naszą modlitwą i życzliwością - wśród nich pochodzące z naszej Parafii Siostry: Joachimę i Beatę.

Ofiary składane w sobotę na tacę będą przeznaczone na potrzeby klasztorów kontemplacyjnych.

4. Przyszła niedziela jest I NIEDZIELĄ miesiąca. Po Mszy św. o godz. 12.00. Nabożeństwo Adoracyjne, Koronka do Bożego Miłosierdzia i zmiana Tajemnic Różańcowych.

Intencja na luty Papieża Franciszka

Powszechna: Aby z wielkodusznością były otaczane opieką ofiary handlu ludźmi, przymusowej prostytucji i przemocy.

Kolęda w tym tygodniu:

Wszystkie dni od godz. 11.00. do 17.00.
Wtorek: Lucynów Duży, ul. Kochanowskiego (62-80).
Czwartek: Lucynów Duży, ul. Kochanowskiego (81 - 103) i ul. Leśna.
Sobota: Lucynów Duży, ul. Słowackiego, Kard. Stefana Wyszyńskiego, Łąkowa, Sosnowa, Kwiatowa, Jaśminowa.

5. Serdeczne BÓG ZAPŁAĆ za modlitwy i ofiary dla naszej Parafii składane na tacę i w czasie kolędy!

Anna Sylwia Staniszewska, panna, par. św. Idziego, Wyszków i Krzysztof Bobowski, kawaler, par. tut., zap. 1.

Solenizantom i Jubilatom Najserdeczniejsze Życzenia!
Dobrej niedzieli! Błogosławionego i ciepłego tygodnia! Udanych ferii! Do miłych spotkań!