1. Dziś I NIEDZIELA miesiąca. Po Mszy św. o godz. 12.00. Nabożeństwo Adoracyjne, Koronka do Bożego Miłosierdzia i zmiana Tajemnic Różańcowych.

Intencja na luty Papieża Franciszka

Powszechna: Aby z wielkodusznością były otaczane opieką ofiary handlu ludźmi, przymusowej prostytucji i przemocy.

2. Jutro I PONIEDZIAŁEK miesiąca. O godz. 18.00. Msza św. zbiorowa za polecanych ZMARŁYCH.

3. Czwartek jest I CZWARTKIEM miesiąca i dniem imienin naszego Biskupa Romualda Kamińskiego. Na Mszy św. o godz. 18.00. do głównej intencji dołączymy modlitwy o nowe powołania do Służby Bożej i za naszego Księdza Biskupa.

Kolęda w tym tygodniu:

Wszystkie dni od godz. 11.00. do 17.00.

Poniedziałek: Lucynów, Warszawska (2a-24).

Wtorek: Lucynów, Warszawska (28-do końca).

Czwartek: Lucynów, Warszawska 79, ul. Leśna i Rajska.

Piątek: Lucynów, Szkolna (2 -10A).

Sobota: Lucynów Duży, Strumykowa i Lipowa oraz pozostałe.

4. BÓG ZAPŁAĆ za wszelkie ofiary na naszą Parafię składane na tacę i w czasie kolędy!

Anna Sylwia Staniszewska, panna, par. św. Idziego, Wyszków i Krzysztof Bobowski, kawaler, par. tut., zap. 2.

Gorące życzenia dla Solenizantów i Jubilatów tego tygodnia!
Wszystkim błogosławionej niedzieli, tygodnia i całego miesiąca!