1. Jutro, 11 lutego, przypada liturgiczne wspomnienie Najświętszej Maryi Panny
z Lourdes.

Dokładnie tego dnia w 1858 roku, w cztery lata po ogłoszeniu dogmatu o Niepokalanym Poczęciu, Matka Najświętsza objawiła się ubogiej pasterce, Bernadecie Soubirous w Massabielskiej Grocie. Tamte wydarzenia upamiętnia znana i chętnie śpiewana pieśń "Po górach, dolinach". Podczas osiemnastu spotkań z Bernadetą Maryja wzywała do modlitwy oraz pokuty i prosiła, aby na miejscu objawień został zbudowany kościół. Tak się też stało. Lourdes zasłynęło z licznych nawróceń i uzdrowień, stając się w krótkim czasie centrum kultu Maryjnego we Francji. Dziś do Lourdes pielgrzymują chorzy i zdrowi pielgrzymi z całego świata.

2. Wspomnienie Matki Bożej z Lourdes łączymy z obchodami Światowego Dnia Chorych. W naszym kościele Msza Święta z udzieleniem Sakramentu Chorych odbędzie się o godz. 18.00..

3. W czwartek po Mszy św. o godz. 18.00. spotkanie Kandydatów do Bierzmowania!

4. Kolęda w tym tygodniu:

Wszystkie dni od godz. 11.00. do 17.00.

Poniedziałek: Lucynów, Słoneczna (1 - 20).

Wtorek: Lucynów, Słoneczna (21 - 33).

Czwartek: Lucynów, Wąska ( 1 - 12 ).

Piątek: Lucynów, Warszawska, strona nieparzysta (1 - 41).

Sobota: Lucynów, strona nieparzysta pozostałe domy do końca.

5. Bardzo serdeczne podziękowania i szczere "BÓG ZAPŁAĆ" za ofiary na potrzeby naszej Parafii !

Błogosławionej niedzieli i całego tygodnia! Do miłych spotkań na kolędzie! Serdeczności dla Państwa świętujących urodziny i imieniny w tym tygodniu!