1. W tym tygodniu I PIĄTEK i I SOBOTA miesiąca i związane z tymi dniami nabożeństwa.

W I PIATEK Komunia w domach Chorych od godz. 12.00..
Spowiedź w kościele od 17.30.. w czasie adoracji Najświętszego Sakramentu.

2. Przyszła niedziela jest także I NIEDZIELĄ miesiąca marca. Po Mszy św. o godz. 12.00. nabożeństwo adoracyjne, Koronka do Bożego Miłosierdzia i zmiana Tajemnic Różańcowych.

Intencja papieska na marzec:

Ewangelizacyjna: Za wspólnoty chrześcijańskie, zwłaszcza te, które są prześladowane, aby odczuwały bliskość Chrystusa i aby ich prawa były uznawane.

3. BÓG ZAPŁAĆ za modlitwy, ofiary i wszelką życzliwość dla naszej Parafii!

Wczoraj zakończyła się kolęda. Chociaż odbywa się ona zawsze w dni pracy, to dla większości z Państwa jest to ważne wydarzenie rodzinne i religijne. Niektórzy Parafianie brali nawet dzień wolny na tę okoliczność. Doroczne poświęcenie domu i rodziny to oddanie się w opiekę Panu Bogu.
Jest to też wyjątkowa okazja do spotkania się, rozmowy. Osobiście dziękuję za życzliwe przyjęcie, za wspólną modlitwę, świadectwo chrześcijańskiego życia, za wszystko! Dziękuję za różne cenne uwagi, które świadczą o zatroskaniu o kształt wspólnoty parafialnej.
Wyrazem tego zatroskania jest również ofiarność Państwa na planowane inwestycje. Wszystkie ofiary z kolędy są przeznaczone na ten cel!

W tym miejscu w imieniu nas wszystkich dziękuję Panu Wiesławowi Wydryszkowi i Jego Rodzinie, którzy ufundowali dla naszej świątyni tablicę led z komputerem! BÓG ZAPŁAĆ!

BÓG ZAPŁAĆ za prace dla Parafii Panu Dariuszowi Bańskiemu!

Serdeczności dla Jubilatów i Solenizantów! Dobrej Niedzieli! Szczęść Boże na nowy tydzień! Smacznego na tłusty czwartek:)!