1. W Środę Popielcową rozpoczęliśmy nowy okres roku liturgicznego – WIELKI POST. Ma to być czas pokuty, przemiany życia, dorastania do miłości Boga wyrażonej w Ofierze Krzyża.

2. W trwającym Tygodniu Modlitw o Trzeźwość Narodu, a może też przez cały Wielki Post, własnym przykładem i modlitwą wspierajmy innych w abstynencji od alkoholu.

3. W każdy piątek Wielkiego Postu w naszym kościele wraz z Chrystusem i Jego Bolejącą Matką przemierzamy Drogę Krzyżową o godz. 17.30., a w niedziele rozpamiętujemy Mękę Pańską podczas Gorzkich Żalów po Mszy św. o godz. 12.00..

4. Serdeczne BÓG ZAPŁAĆ za modlitwy, życzliwość i ofiary, dzięki którym funkcjonuje nasza Parafia  oraz za składane już ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego!

BÓG ZAPŁAĆ Panom Franciszkowi Balcer i Grzegorzowi Powierża za prace remontowe na plebanii, a Państwu Joannie i Łukaszowi Falba za prace dla naszej świątyni!

5. Przyszła niedziela ( II WIELKIEGO POSTU) to tradycyjnie Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami, a w naszej Parafii dodatkowo jest to dzień dziękczynienia za Nawiedzenie Kopii Cudownego Obrazu Jasnogórskiego. Przyjdźmy więc jak najliczniej na niedzielne Eucharystie, aby razem i indywidualnie podziękować za to wydarzenie, które przeżywaliśmy w dniach 11 – 12 września 2017 roku!

Serdeczne życzenia dla Solenizantów i Jubilatów! Owocnego przeżywania Wielkiego Postu i ciepłego, miłego tygodnia!