1. Dziękujemy Panu Bogu za Miłość i Miłosierdzie doznane szczególnie podczas REKOLEKCJI WIELKOPOSTNYCH!

2. Dziś I NIEDZIELA miesiąca. Nabożeństwo związane z tym dniem przeżywamy na Gorzkich Żalach po Mszy św. o godz. 12.00..

Intencja Papieża Franciszka na kwiecień - powszechna: Za lekarzy i personel organizacji humanitarnych, przebywających na obszarach objętych wojną, którzy ryzykują własne życie, by ratować życie innych.

3. UWAGA!!!
W poniedziałek i wtorek, z powodu pomocy w spowiedziach rekolekcyjnych w innych parafiach, Msze św. w naszym kościele o godz. 8.00.! Nie ma Mszy wieczornych!

4. W czwartek, od godz. 10.00., doroczne sprzątanie terenu wokół kościoła po zimie. Osoby, które mogą pomóc, proszone są o przybycie z własnym sprzętem.

5. W piątek ostatnie w tym Wielkim Poście Nabożeństwo Drogi Krzyżowej
o godz. 17.30..

Także w piątek, po Mszy św. o godz. 18.00. spotkanie z Kandydatami do Bierzmowania!

6. Przyszła niedziela to już Niedziela Palmowa - wspomnienie wjazdu Pana Jezusa do Jerozolimy i początku Jego Męki.

Poświęcenie palm na początku każdej Mszy świętej.

Prośba do Rodziców i Pani Katechetki, aby przed Mszą św. o godz. 10.30. Dzieci nie wchodziły do świątyni, ale jak co roku oczekiwały z palemkami przed schodami głównego wejścia. Tam odbędzie się obrzęd poświęcenia i uroczysta procesja.

7. BÓG ZAPŁAĆ za ofiary, z których utrzymuje się nasza Parafia i za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego!

BÓG ZAPŁAĆ Panom Andrzejowi i Hubertowi Milewskim, Rafałowi Dzięcioł i Andrzejowi Sokołowskiemu, którzy wykonują nowe ogrodzenie, a Panu Dariuszowi Bańskiemu za prace elektryczne!

BÓG ZAPŁAĆ Państwu Joannie i Łukaszowi Falba za prace dla świątyni!

Marlena Puchała, panna, par. tut. i Dawid Paweł Dyduła, kawaler, par. św. Wawrzyńca w Warszawie, zap.1.

Paulina Zaremba, panna, par. tut. i Kamil Baranowski, kawaler, par. św. Wojciecha w Suwałkach, zap. 1.

9. Ogłoszenie Klubu Przyjaciół Wyszkowa

Klub Przyjaciół Wyszkowa już 10 rok z rzędu zaprasza na akcję „Pola Nadziei”. Zasadzone jesienią żonkile rozdawane będą w niedzielę 14 kwietnia po nabożeństwach przez wolontariuszy, a zebrane datki przeznaczone zostaną na rzecz wyszkowskiego hospicjum działającego przy parafii św. Wojciecha.
Pomoc i opieka nad chorym czy słabszym to praktyczne świadectwo naszej wrażliwości i systemu wartości które wyznajemy. Z góry bardzo Wam dziękujemy!
Koordynatorem i osobą odpowiedzialną do kontaktu z ramienia naszego stowarzyszenia jest Pan Paweł Gryc, tel. 510-821-974.

Prezes Adam Mróz

10. Ogłoszenie Pani Sołtys Lucynowa Kazimiery Białek

Zapraszam wszystkich Mieszkańców Lucynowa na wybory sołtysa, które odbędą się 13 kwietnia 2019r.(sobota) w Szkole Podstawowej w Lucynowie!

Gorące życzenia dla Solenizantów i Jubilatów!
Wszystkim błogosławionej niedzieli i całego tygodnia!