.
1. Serdeczne podziękowania WAM WSZYSTKIM DRODZY PARAFIANIE I MILI GOŚCIE , że jesteście; za wspólne przeżywanie najważniejszych dni w kalendarzu liturgicznym.
Niech Chrystus Zmartwychwstały hojnie wszystkim błogosławi!

Ochotniczej Straży Pożarnej, Panu Organiście, Służbie Liturgicznej, Wszystkim biorącym czynny udział w pięknej procesji serdeczne BÓG ZAPŁAĆ!

2. Jutro drugi dzień świąt - Wielkanocny Poniedziałek. Tradycyjnie tego dnia
w naszych kościołach modlimy się i składamy ofiary na Katolicki Uniwersytet Lubelski.

3. W piątek, z racji Oktawy Wielkanocy, można spożywać pokarmy mięsne.

4. Przyszła niedziela to Niedziela Miłosierdzia Bożego. Śmierć i Zmartwychwstanie Chrystusa najdobitniej przekonują nas o tym, że Bóg jest Miłością, że potrafi jedynie kochać i przebaczać. Jakże więc nie dziękować za wielki dar Bożego Miłosierdzia - szczególnie doświadczany przez nas w Sakramencie Pokuty?!

5. Niech Pan Bóg wynagrodzi modlitwy, prace i ofiarność na naszą Parafię! SZCZĘŚĆ BOŻE Paniom, które pomogły sprzątać świątynię: Wacławie Balcer, Elżbiecie Grochowskiej iGenowefie Rzempołuch!

Niech Chrystus, Którego Zmartwychwstanie świętujemy, oświeca drogi codziennego życia, obdarza błogosławieństwem i pomaga życie czynić szczęśliwym! Niech obdarzy pokojem, którym obdarzył Apostołów w Wieczerniku!
RADOSNYCH I CIEPŁYCH ŚWIĄT ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO WSZYSTKIM PARAFIANOM I GOŚCIOM!