1. Dziś 3 Niedziela Wielkanocna.
Nie zapominajmy, że źródłem naszej radości i mocy do ciągłego trwania przy Chrystusie, a jeśli odeszliśmy z powodu naszych słabości, do ciągłego powstawania, powracania, jest Boże Miłosierdzie. Dlatego Kościół przypomina, że jeszcze jest stosowny czas na Spowiedź Świętą i Komunię Wielkanocną.

Dzisiejsza niedziela jest też I NIEDZIELĄ miesiąca. Nabożeństwo związane z tym dniem przeżywać będziemy jako Nabożeństwo Majowe po Mszy św. o godz. 12.00..

2. Intencja Papieża Franciszka na maj - misyjna: Aby dzięki zaangażowaniu swoich członków Kościół w Afryce był zaczynem jedności wśród narodów, znakiem nadziei dla tego kontynentu.

3. Pamiętajmy o Nabożeństwach Majowych!

Nabożeństwa Majowe w naszej świątyni są odprawiane w dni powszednie
(z wyjątkiem śród) o godz. 17.30..
W środy po Mszy św. o godz. 8.00., a w niedziele po Mszy św. o godz. 12.00..

4. W środę Uroczystość św. Stanisława, Biskupa i Męczennika, głównego Patrona Polski.
Msze św. o godz. 8.00. i 8.30..

5. Próby przed I KOMUNIĄ w poniedziałek i piątek o godz. 19.00..

6. W sobotę, o godz. 11.30. NABOŻEŃSTWO POKUTNE i SPOWIEDŹ przed I KOMUNIĄ ŚWIĘTĄ!

7. W przyszłą niedzielę, 12 maja, na Mszy św. o godz. 10.30. UROCZYSTOŚĆ I KOMUNII ŚWIĘTEJ!

8. UROCZYSTOŚĆ ROCZNICY I KOMUNII będzie 19 maja o godz.10.30.!

9. BÓG ZAPŁAĆ za wszelkie dobro duchowe i materialne dla naszej Parafii!

BÓG ZAPŁAĆ Panom Andrzejowi i Hubertowi Milewskim, Andrzejowi Sokołowskiemu, Rafałowi Dzięcioł za budowę ogrodzenia, a Państwu Izabeli i Danielowi Kucharczyk za naprawę nagłośnienia w kościele!

Solenizantom i Jubilatom SZCZĘŚĆ BOŻE! Udanego, błogosławionego tygodnia!