1. Dzisiejszą niedzielę, nazywaną Niedzielą Dobrego Pasterza, przeżywamy
w Kościele jako Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Rozpoczyna ona Tydzień Modlitw o Powołania. Podczas całego tygodnia będziemy prosić o powołania kapłańskie i zakonne również z naszej wspólnoty parafialnej i z naszych rodzin.

2. Dziś także przeżywamy w naszej Parafii radość I Komunii Świętej. 12 Dzieci przyjmie do swoich serc po raz pierwszy Pana Jezusa. Modlimy się za te Dzieci, aby więź z Chrystusem w Eucharystii była trwała i przynosiła dobre owoce w całym Ich życiu.
Radość dzisiejszego dnia przenosimy na cały tzw. Biały Tydzień ( do piątku włącznie)! Dzieci w strojach komunijnych będą codziennie uczestniczyły w Nabożeństwie Majowym i Mszy św..

3. Jutro, 13 maja, Wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej. Rozpoczynamy Nabożeństwa Fatimskie..
Uwaga! W związku z tym jutro zmiana w porządku nabożeństw! O godz. 18.00. Msza św., a po niej procesja z modlitwą różańcową, która zakończy się w kościele śpiewem Litanii do Matki Bożej!

4. W piątek o godz. 19.00. spotkanie Kandydatów do Sakramentu Bierzmowania!

5. W przyszłą niedzielę o godz. 10.30 UROCZYSTOŚĆ ROCZNICY I KOMUNII. Nabożeństwo Pokutne i spowiedź przed tą uroczystością w sobotę o godz.11.30.!

6. Niech Pan Bóg wynagrodzi ofiarność na naszą Parafię Parafianom i Gościom!

Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne.

BÓG ZAPŁAĆ Pani Katechetce Krystynie Kurek i Rodzicom za przygotowanie Dzieci oraz za organizację dzisiejszej Uroczystości I Komunii Świętej! BÓG ZAPŁAĆ Panu Organiście!

Dzieciom Pierwszokomunijnym, Ich Rodzicom i Bliskim, życzę, aby wszyscy wytrwali w miłości Bożej z takim entuzjazmem, jaki mają dzisiaj!

Wszystkim Państwu i sobie życzę takiego entuzjazmu!
Serdeczne Życzenia dla Solenizantów i Jubilatów!
Błogosławionej niedzieli i całego tygodnia!