1. Dziś już piąta niedziela Wielkanocy. Gromadzimy się na Eucharystii, która jest darem nieskończonej miłości Pana Boga.

Możemy ten wielkanocny sakrament przyjąć i pozwolić, aby przemieniał nas wewnętrznie, czynił coraz bardziej podobnymi do Chrystusa. Wszyscy jesteśmy zaproszeni, aby już tu, na ziemi, zacząć wchodzić w świętą rzeczywistość nieba. Najdoskonalszą nauczycielką na tej drodze jest dla nas Maryja – Ta, która wypowiedziawszy przy zwiastowaniu fiat, nigdy go nie cofnęła.

Przez te kolejne majowe dni razem z Matką Najświętszą trwamy na modlitwie podczas Nabożeństwa Majowego, które celebrujemy w naszym kościele w dni powszednie
(z wyjątkiem śród) o godz. 17.30..
W środy po Mszy św. o godz. 8.00., a w niedziele po Mszy św. o godz. 12.00..

2. Dziś także w naszej Parafii na Mszy św. o godz. 10.30. przeżywamy Uroczystość Rocznicową Pierwszej Komunii Świętej. Modlimy się za Dzieci, które rok temu po raz pierwszy spotkały się z Chrystusem obecnym w Eucharystii, za Ich Rodziców i Bliskich, aby wszyscy wiernie trwali w wierze i cieszyli się tą Świętą Obecnością Pana Jezusa teraz i na wieki.

3. W czwartek o godz. 19.00. spotkanie Kandydatów do Sakramentu Bierzmowania! Obecność obowiązkowa!

4. BÓG ZAPŁAĆ za wszystkie ofiary, z których utrzymywana jest nasza Parafia i mogą być prowadzone różne prace!

BÓG ZAPŁAĆ Pani Katechetce Krystynie Kurek i Rodzicom za przygotowanie Dzieci oraz za organizację dzisiejszej Uroczystości Rocznicy I Komunii Świętej!

ZAPOWIEDZI

Kinga Ćwiek, panna, parafia Świętej Rodziny, Wyszków i Sebastian Grześkiewicz, kawaler, par. tut. zap. 1.

Jubilatom, Solenizantom tego tygodnia z serca płynące Najlepsze Życzenia!
Dobrej niedzieli! Szczęść Boże na nowy tydzień!