1. Dziś Dzień Matki! Wszystkim MAMOM SERDECZNE ŻYCZENIA ! Pamiętamy o naszych Mamach, tych żyjących i tych, które Pan Bóg przywołał już do siebie, w naszych modlitwach!

2. Poniedziałek, wtorek i środa przed Wniebowstąpieniem Pańskim to Dni Krzyżowe, podczas których Kościół modli się o błogosławieństwo Boże dla pracujących w rolnictwie, błaga o dobre urodzaje, a także pamięta o tych, którzy w różnych miejscach na ziemi cierpią głód. Nazwa Dni Krzyżowe pochodzi od dawnego zwyczaju procesji do krzyży, przy których modlono się w tych intencjach.

3. W czwartek o godz. 19.00. spotkanie Kandydatów do Sakramentu Bierzmowania! Obecność obowiązkowa!

4. W piątek rozpoczyna się Nowenna do Ducha Świętego przed Uroczystością Pięćdziesiątnicy.

5. W sobotę, 1 czerwca, swoje doroczne święto przeżywają Dzieci. Wszystkim Dzieciom z ok. ich święta Najserdeczniejsze Życzenia: aby ich dzieciństwo było jak najlepsze, aby było radosne i aby trwało jak najdłużej! Niech Pan Bóg i Matka Najświętsza mają wszystkie Dzieci w swojej opiece!
Jest to także I SOBOTA miesiąca. Nabożeństwo związane z tym dniem przeżywamy na Nabożeństwie Czerwcowym.
Nabożeństwa Czerwcowe w naszej świątyni o godz. 17.30., w środy po Mszy św. o godz. 8.00., a w niedziele po Mszy św. o godz. 12.00..

6. Przyszła niedziela to już Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

ZAPOWIEDZI

Kinga Ćwiek, panna, parafia Świętej Rodziny, Wyszków i Sebastian Grześkiewicz, kawaler, par. tut. zap. 2.

Sylwia Małgorzata Rzepecka, panna i Dariusz Grądzki, kawaler, oboje par. tut., zap. 1.

7. BÓG ZAPŁAĆ za wszystkie ofiary na naszą Parafię Parafianom i Gościom!

8. Pielgrzymka do Medziugorja 28.09. – 5.10. Koszt 610zł. i 220E. Program na tablicy ogłoszeń. Osoby chętne mogą się zgłaszać w zakrystii lub do Pani Budzyńskiej w sklepie!

Solenizantom i Jubilatom składam Najserdeczniejsze Życzenia! Dobrej niedzieli! Udanego tygodnia wszystkim Parafianom i Gościom! Do miłych spotkań!