1. Niech urlopy i wakacje będą okazją do pogłębienia wiary przeżywanej
w bezpośrednim kontakcie z przyrodą. Przez piękno ziemi przemawia do nas sam Stwórca.

Zechciejmy dla Niego otworzyć nasze serca i umysły. Jednocześnie nie zapominajmy, że każdy z nas, jako katolik, ma obowiązek uczestniczenia
w niedzielnej Mszy Świętej, która jest źródłem ożywczej łaski, przynosi pokój
i zbawienie. Dbając o ciało, nie zapominajmy o duszy!

2. Jutro I PONIEDZIAŁEK miesiąca. O godz. 18.00. Msza św. zbiorowa za ZMARŁYCH.

3. W tym tygodniu wypadają także I CZWARTEK, I PIĄTEK i I SOBOTA i przypisane do tych dni nabożeństwa.

W I PIĄTEK od godz. 12.00. Komunia w domach CHORYCH.

Możliwość spowiedzi od godz. 17.30. w czasie wystawienia Najświętszego Sakramentu.

4. Intencja papieska na lipiec: Aby politycy, uczeni i ekonomiści pracowali razem na rzecz ochrony mórz i oceanów.

Dominika Seliga, panna, par. Zesłania Ducha Świętego, Ząbki i Dawid Gąsior, kawaler, par. tut. zap. 2.,

6. BÓG ZAPŁAĆ za ofiary, z których utrzymuje się nasza Parafia - za ofiary składane na tacę i dodatkowo.

Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje i urlopy radosnego wypoczynku!
Dobrej niedzieli, tygodnia i całego miesiąca lipca! Serdeczności dla Jubilatów i Solenizantów!