1. Dziś I NIEDZIELA miesiąca - niedziela comiesięcznej adoracji Najświętszego Sakramentu. Po Mszy św. o godz. 12.00. Koronka do Bożego Miłosierdzia i zmiana Tajemnic Różańcowych.

Naszą modlitewną pamięcią ogarniamy Pielgrzymów zdążających na Jasną Górę. Wspólnie zanosimy do Matki Bożej Królowej Polski wszystkie nasze sprawy narodowe, sprawy naszych rodzin i osobiste. Polecamy również Panu Bogu korzystających z urlopów i wakacji, a także tych, dla których jest to czas ciężkiej pracy. W osobistych modlitwach prośmy o sprzyjającą plonom pogodę,
a w szczególny sposób także o trzeźwość w naszym narodzie.

Intencja Papieża Franciszka na sierpień: Aby rodziny dzięki życiu pełnemu modlitwy i miłości stawały się coraz bardziej «laboratoriami humanizacji».

2. Jutro I PONIEDZIAŁEK sierpnia. O godz. 18.00. Msza św. zbiorowa za ZMARŁYCH.

3. We wtorek, 6 sierpnia, Kościół obchodzi święto Przemienienia Pańskiego, przypominając nam wydarzenie na górze Tabor, gdzie Pan Jezus ujawnił swoje Bóstwo wobec trzech wybranych uczniów.

Świąteczna Msza św. o godz. 18.00..

4. BÓG ZAPŁAĆ za modlitwy i ofiary dla naszej Parafii!

Miłej niedzieli, tygodnia i całego miesiąca!
Pielgrzymom błogosławieństwa na pielgrzymim szlaku i przyjęcia trudu oraz wszystkich intencji przez naszą Matkę i Królową z Jasnej Góry!
Dla Solenizantów i Jubilatów NAJLEPSZE ŻYCZENIA!