1. Dziś I NIEDZIELA miesiąca. Po Mszy św. o godz. 12.00. nabożeństwo związane z tym dniem i zmiana Tajemnic Różańcowych.

Intencja Papieża na wrzesień: Aby wszyscy, którzy wymierzają sprawiedliwość, działali uczciwie, i aby niesprawiedliwość, która szerzy się w świecie, nie miała ostatniego słowa.

2. Dziś również przypada 80. rocznica wybuchu II wojny światowej i tragicznych wydarzeń związanych z atakiem na Polskę w 1939 roku przez Niemcy i Związek Radziecki. Pamiętamy o wojennych Bohaterach w naszych modlitwach.

3. Jutro o godz. 8.00. Msza św. dziękczynna za wakacje i o błog. na nowy rok nauki o godz. 8.00., a o godz. 9.00. uroczystość w naszej Szkole.

Ogłoszenia Pani Dyrektor o transporcie Uczniów w dniu jutrzejszym!

Uczniowie zostaną dowiezieni bezpośrednio pod kościół. Wyjazd godz. 7.10.!

ŚLUBÓW 7.15 P. ROSIŃSKI
ŚLUBÓW 7.20 P. TRYC
ŚLUBÓW 7.23 P. KOZMAN
DESKURÓW 7.27 P. WILCZYŃSKI
DESKURÓW 7.29 P. PANKOWSKI
DESKURÓW 7.31 P. GAJC
TUMANEK 7.33 P. SIKORA
TUMANEK 7.36 SKLEP
TUMANEK 7.37 P. ROJEK
TUMANEK 7.38 P. POWIERZA
FIDEST 7.42 P. KARP
FDEST 7.45 P. POWIERZA
LUCYNÓW DUŻY 7.48 P. ZARĘBA

Odwiezienie Dzieci w tej samej kolejności po uroczystości ok. godz.10.00.!

Dyrektor szkoły U. Gałecka

Rozpocznijmy kolejny rok szkolny z czystymi sercami! Przystąpmy do Sakramentu Pokuty i Komunii Świętej!
Możliwość spowiedzi przez cały tydzień przed każdą główną Mszą św.!

4. Jutro także mamy I PONIEDZIAŁEK. O godz. 18.00. Msza św. zbiorowa za ZMARŁYCH!

5. W tym tygodniu jeszcze I CZWARTEK, I PIĄTEK, i I SOBOTA miesiąca i związane z tymi dniami nabożeństwa.

W I PIĄTEK wyjazd do Chorych od godz. 12.00.. Spowiedź w kościele od godz. 17.30..

6. BÓG ZAPŁAĆ za modlitwy i ofiary dla naszej Parafii! (100zł. Lucynów Duży, ul. Wyszyńskiego, 100zł. Lucynów, ul. Warszawska)

Dziś po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na Katolicki Ośrodek Adopcyjny, a za tydzień taca na nasze Seminarium Duchowne.

7. Serdecznie zapraszamy do Sanktuarium w Loretto k. Wyszkowa na wrześniową uroczystość odpustową ku czci Matki Bożej Loretańskiej w niedzielę 8 września.

Z Maryją oczekujemy na Ducha Świętego Pocieszyciela

W programie:

Godz. 9.00. Rozpoczęcie prowadzonego bloku modlitewnego; m.in:
konferencja formacyjna - Wincenty Łaszewski
koncert słowno-muzyczny Marcina Gajdy z Zespołem
Godz. 13.00. Msza Święta pod przewodnictwem bp. Romualda Kamińskiego

Jak piszą Siostry w zaproszeniu:

Tegoroczna Uroczystość Odpustowa poprzedzi mającą się rozpocząć w październiku nowennę przygotowującą Zgromadzenie Sióstr Matki Bożej Loretańskiej do obchodów Jubileuszu 100-lecia istnienia.

Pielgrzymi piesi zgromadzą się jak zawsze w kościele o godz. 8.20., aby po specjalnym błogosławieństwie wyruszyć na pielgrzymkowy szlak.

Serdeczności Jubilatom i Solenizantom! Błogosławionej niedzieli, tygodnia , a Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom Szkół i Przedszkoli owocnego nowego roku nauki!

Towarzystwo Wiedzy Powszechnej
Oddział Regionalny
w Wyszkowie
07-200 Wyszków, ul. 3 Maja 12/1A
tel. 29 742 95 65 tel/fax 29 742 50 05
www.twpwyszkow.pl

Dyrekcja Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Wyszkowie zaprasza
do podjęcia i kontynuowania nauki od września 2019r.
Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych
TWP w Wyszkowie
oraz w Szkole Policealnej TWP

Bliższych informacji można uzyskać na naszej tablicy ogłoszeń
oraz w sekretariacie szkoły przy ulicy 3 Maja 12/1A w Wyszkowie.