1. Dziś formularz Mszy św. jest niedzielny, ale 8 września to Narodziny Najświętszej Maryi Panny. Ze szczególną miłością zwracamy się do Matki Bożej w łączności z naszymi Pielgrzymami, którzy są w drodze do Sanktuarium w Loretto.

2. Dziś również rozpoczyna się IX Tydzień Wychowania pod hasłem: „Nauczycielu Gdzie Mieszkasz?”
Przez wszystkie dni tego tygodnia na głównych Mszach św. będziemy słuchać rozważań związanych z tą tematyką i polecać w modlitwach Wychowawców i Wychowanków.

3. W piątek, 13 września, po Mszy św. o godz. 18.00. Nabożeństwo Fatimskie.

4. W sobotę, 14 września, przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Przypomina nam ono o odnalezieniu relikwii Krzyża i konsekracji bazyliki, w której były przechowywane.

5. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 10.30. poświęcenie tornistrów
i wszelkich przyborów szkolnych. Zaproszenie skierowane jest więc do wszystkich Uczniów.

6. Niech Pan Bóg wynagrodzi wszystkim modlitwy i ofiarność na naszą Parafię.

BÓG ZAPŁAĆ za podarowanie maszyny do czyszczenia posadzki w kościele Państwu Barbarze i Henrykowi Świkszcz oraz Zdzisławowi Szybowskiemu, a za prace dla Parafii Panom Andrzejowi Milewskiemu i Andrzejowi Sokołowskiemu!

Ofiary złożone dziś na tacę przeznaczone są na nasze Seminarium Duchowne.

Dobrej niedzieli! Dobrego tygodnia! Serdeczności dla Jubilatów i Solenizantów!