1. Dzisiejsza niedziela to 53 Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Jego temat brzmi „Wszyscy tworzymy jedno” (Ef 4,25). „Od wirtualnych wspólnot społecznościowych do wspólnot ludzkich”. Modlimy się za ludzi pracujących w mediach, aby w prawdzie służyli Ojczyźnie i Narodowi, ale także za nas, aby nasze komunikowanie się przez media czy bezpośrednio opierało się na prawdzie i miłości, które prowadzą do pokoju.

2. Dziś na Mszy św. o godz. 10.30. poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych. Niech Nowy Rok Szkolny przez błogosławieństwo Boże przyniesie wiele wrażeń, przyczyni się do pogłębienia wiedzy oraz pozwoli wzrastać w mądrości wszystkim Uczniom!

3. W przyszłą niedzielę, po Mszy o godz. 10.30., w kościele, pierwsze spotkanie Dzieci i Rodziców przed I Komunią!

4. Msza św. za Pielgrzymów do Loretto i Ich Rodziny będzie odprawiona 8 grudnia, w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, o godz. 18.00..
Pielgrzymi dziękują Panom Sylwestrowi Gąsiorkowi i Andrzejowi Kaputowi za zorganizowanie powrotu.

5. Ogłoszenie Pana Radnego Eugeniusza Zaremby.

W pielgrzymce uczestniczyły 102 osoby. (Najmłodsza 2 latka i 7 miesięcy, a najstarsza 75 lat).
Pielgrzymi zorganizowali zbiórkę pieniężną. Suma zebranych ofiar to 633zł.. 133zł. przeznaczono na stypendium mszalne, a 500zł. jako kolejną część kwoty na zakup nowego nagłośnienia na pielgrzymki i procesje.

6. Niech Pan Bóg wynagrodzi wszystkim modlitwy, prace, życzliwość i ofiarność dla Parafii.

Błogosławionej niedzieli! Szczęśliwego tygodnia! Serdeczności dla Solenizantów i Jubilatów!