1. Dziś w Kościele w Polsce świętujemy XIX Dzień Papieski pod hasłem: "Wstańcie. Chodźmy.” Wspominamy 41r. wyboru na Stolicę Piotrową naszego Wielkiego Rodaka, która wypada w najbliższą środę, 16 października.

Tradycyjnie możemy dzisiaj wesprzeć fundusz stypendialny fundacji "Dzieło Nowego Tysiąclecia" wspomagający naukę młodzieży zdolnej, ale pochodzącej z mniej zamożnych rodzin.

Ofiary na ten cel są zbierane po każdej Mszy św. do puszek przed kościołem.

2. Dziś także Nabożeństwo Fatimskie. Po Mszy św. o godz. 12.00. Różaniec w kościele przed Najświętszym Sakramentem, a potem procesja z figurą Matki Bożej w wizerunku z Fatimy.

3. Jutro w sposób szczególny pamiętamy o Nauczycielach i Pracownikach Szkół, którzy obchodzą swoje doroczne święto. Wspieramy Ich naszą życzliwością, a przede wszystkim płynącą z serca gorącą modlitwą.

Za Nich ofiarujemy jutrzejszy Różaniec!

4. Na ławkach są rozłożone karteczki na Wypominki za Zmarłych. Po wypełnieniu, z zaznaczeniem „ ROCZNE” lub „LISTOPADOWE” można je składać w zakrystii.
W listopadzie będziemy modlić się za Zmarłych polecanych w Wypominkach jednorazowych w dni powszednie o godz. 17.30. (w środy o 8.30.) i przez wszystkie niedziele przed Mszą św. o godz. 9.00. w Wypominkach rocznych.

5. Przypomnienie, że od ubiegłego czwartku są przyjmowane intencje mszalne na rok 2019.

6. BÓG ZAPŁAĆ za modlitwy i ofiary na naszą Parafię!

Przyszła niedziela jest Światową Niedzielą Misyjną, która inauguruje Tydzień Misyjny w całym Kościele. Taca w tym dniu będzie przeznaczona na Papieskie Dzieła Misyjne.

7. We wtorek podpisaniem aktu notarialnego został sfinalizowany zakup od Gminy Wyszków działki o pow. 1160 metrów kwadratowych, która choć ogrodzona, po prawej stronie świątyni, nie była nigdy naszą własnością. BÓG ZAPŁAĆ Panu Burmistrzowi Grzegorzowi Nowosielskiemu, Radzie Miejskiej, Sponsorowi i Panu Notariuszowi Tomaszowi Abramczykowi za życzliwość i wszelką pomoc!

Najlepsze życzenia dla Jubilatów i Solenizantów! Wszystkiego dobrego na niedzielę i cały tydzień! SZCZĘŚĆ BOŻE!