1 . Dziś ostatnia niedziela października. Przez wstawiennictwo Matki Bożej Królowej Różańca niech Pan Bóg błogosławi wszystkim, którzy przez cały ten czas modlili się tą modlitwą. Bóg zapłać za wspólną modlitwę w naszej świątyni!

2. W piątek, 1 listopada, Uroczystość Wszystkich Świętych. Porządek Mszy św. jest niedzielny! Po Mszy św. o godz. 12.00 wyruszymy w procesji na cmentarz, aby modlić się za naszych DROGICH ZMARŁYCH.

W piątek z racji uroczystości nie ma postu od pokarmów mięsnych.

3. W Dzień Zaduszny Msze św. o godz. 9.00. i 18.00.! Msza św. o godz. 18.00. będzie połączona z nabożeństwem za Zmarłych i będzie sprawowana w int. Zmarłych polecanych w Wypominkach listopadowych.

W sobotę, w Dzień Zaduszny, kancelaria nieczynna!

4. Od 1 do 8 listopada włącznie możemy uzyskać Odpust Zupełny za Dusze w Czyśćcu cierpiące. Warunki zyskania odpustu to: nawiedzenie cmentarza, przyjęcie Komunii Świętej oraz odmówienie modlitwy w intencjach Ojca Świętego.

5. Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny to jednoczenie I PIĄTEK i I SOBOTA miesiąca i tak je przeżywamy.
W I PIĄTEK nie będzie wyjazdu do Chorych!

6. Intencje Papieża Franciszka: Aby na Bliskim Wschodzie, gdzie różne wspólnoty religijne dzielą tę samą przestrzeń życiową, zrodził się duch dialogu, spotkania i pojednania.

7. BÓG ZAPŁAĆ za modlitwy i ofiarność dla naszej Parafii!

BÓG ZAPŁAĆ Rodzinie Państwa Karp z Fidestu za doroczne dostarczenie chryzantem na ten szczególny czas!

Dobrej niedzieli i całego tygodnia! Szczęśliwych wyjazdów i powrotów wszystkim odwiedzającym cmentarze!