1 . Dziś I NIEDZIELA miesiąca. Po Mszy św. o godz. 12.00. adoracja Najświętszego Sakramentu, Koronka Do Bożego Miłosierdzia i zmiana Tajemnic Różańcowych!

Intencja Papieża Franciszka: Aby na Bliskim Wschodzie, gdzie różne wspólnoty religijne dzielą tę samą przestrzeń życiową, zrodził się duch dialogu, spotkania i pojednania.

2. Jutro I PONIEDZIAŁEK miesiąca. O godz. 18.00. Msza św. za ZMARŁYCH polecanych w Wypominkach listopadowych.

3. Do piątku włącznie, codziennie, możemy uzyskać Odpust Zupełny dla Duszy w czyśćcu cierpiącej. Warunki zyskania odpustu to: nawiedzenie cmentarza, przyjęcie Komunii Świętej oraz odmówienie modlitwy w intencjach Ojca Świętego.

4. Przez cały miesiąc listopad modlimy się w naszym kościele za Zmarłych polecanych w Wypominkach listopadowych.

5. BÓG ZAPŁAĆ za życzliwość, wsparcie i wszelkie dobro!

BÓG ZAPŁAĆ Panom Andrzejowi i Hubertowi Milewskiem oraz Andrzejowi Sokołowskiemu i Rafałowi Dzięcioł za prace dla Parafii!

Dobrej niedzieli, całego tygodnia i miesiąca! Serdeczności dla Jubilatów i Solenizantów!