1. Dzisiejsza niedziela to XI Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Hasło tegorocznego dnia brzmi: „Sudan Południowy – Przemilczane cierpienie!”

Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym jest świętem obchodzonym w Kościele katolickim w Polsce w każdą drugą niedzielę listopada, jako dzień szczególnej pamięci, modlitwy i wsparcia materialnego Chrześcijan prześladowanych współcześnie na całym świecie.

Po każdej Mszy św. można złożyć do puszek ofiarę na ten cel.

2. Przez cały miesiąc listopad modlimy się w naszym kościele za Zmarłych polecanych w Wypominkach listopadowych.

3. Jutro szczególna data w kalendarzu naszej Ojczyzny! Przeżywamy 101. ROCZNICĘ ODZYKANIA NIEPODLEGŁOŚCI po 123 latach od rozbiorów dokonanych przez Rosję, Prusy i Austrię.
Dziękujemy Bogu Matce Najświętszej za tamten dar i prosimy o niepodległość, wolność, błogosławieństwo dla naszej UMIŁOWANEJ OJCZYZNY – dla nas – dzisiaj!

Msze św. w porządku niedzielnym!

4. Sezonowa prośba do Parafian o pomoc w grabieniu liści! Osoby, które mogą pomóc, zapraszam we wtorek na godz. 10.00. z własnym sprzętem!

5. BÓG ZAPŁAĆ za prace dla Parafii i plebanii Panom Andrzejowi i Hubertowi Milewskim!

BÓG ZAPŁAĆ za modlitwy i ofiarność dla naszej Parafii!

Dobrej niedzieli i całego tygodnia! Miłego świętowania! Serdeczne Życzenia dla Jubilatów i Solenizantów!