1. Dziś w II Niedzielę Adwentu przeżywamy Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny.

Tradycyjnie już w II Niedzielę Adwentu rozpoczynamy w naszej Parafii Rekolekcje Adwentowe. Dobrze wykorzystajmy ten czas na przygotowanie się do Świąt Bożego Narodzenia i ostatecznego spotkania z Panem Jezusem.

Rekolekcje prowadzi Ks. Mariusz Morka - Wikariusz z Parafii w Kamieńczyku.

Program Rekolekcji:

- 8.12. Niedziela - porządek Mszy św. bez zmian.
Na wszystkich Mszach nauki rekolekcyjne. Na Mszy św. o godz. 10.30. będą poświęcone i wręczone książeczki do nabożeństwa oraz medaliki dla Dzieci przygotowujących się do I KOMUNII!
- 9.12. Poniedziałek - Msze św. z naukami o godz. 16.30. (z udziałem Dzieci), 18.00. i 19.15..

- 10.12. Wtorek - porządek Mszy św. taki jak w poniedziałek.

Spowiedź w poniedziałek i wtorek podczas wszystkich Mszy św.!

2. Dziś obchodzimy XX Dzień Modlitwy i Pomocy Materialnej Kościołowi na Wschodzie.

Po każdej Mszy zbiórka ofiar do puszek na ten cel.

3. Przypomnienie i zaproszenie na Roraty w każdą środę o godz. 8.00. i w soboty (ze szczególnym zaproszeniem Dzieci) o godz. 18.00.!

4. BÓG ZAPŁAĆ za modlitwy i ofiary dla naszej Parafii!
BÓG ZAPŁAĆ Mikołajowi z Deskurowa za ciasto na rekolekcje:)

5. Przypomnienie ogłoszenia z poprzedniej niedzieli.

Wspólnota III roku Wyższego Seminarium Duchownego naszej Diecezji zaprasza na sztukę teatralną pt. „OPOWIEŚĆ WIGILIJNA”!

Szczegółowy program jest na stronie internetowej Seminarium i w gablocie przed kościołem.

Anna Sadłowska, panna, par. Wyszków – Rybienko Leśne i Rafał Karol Powierza, kawaler, par. tut., zap. 1.

Owocnych rekolekcji! Dobrze przeżytego Adwentu! Miłego tygodnia! Z serca płynące życzenia dla Solenizantów i Jubilatów!