1. Dziś Niedziela Świętej Rodziny. Jest to także święto wszystkich rodzin. Słowo «rodzina» jest imieniem wspólnym Najświętszej Rodziny z Nazaretu i każdej rodziny.
Księża Biskupi zachęcają, aby w dzisiejsze święto wszystkie Małżeństwa odnowiły Przysięgę Małżeńską.

2. We wtorek dziękujemy Bogu za przeżyty rok. O godz. 18.00. Msza św. w tej intencji i nabożeństwo dziękcz. – błag. przed wystawionym Najświętszym Sakramentem.
To Pan Bóg daje nam życie i czas! Dlatego przyjdźmy jak najliczniej na to dziękczynienie!

3. W środę Nowy Rok! Jest to Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi
i Światowy Dzień Modlitw o Pokój.

Msze święte o godz. 10.30. i 12.00.!

4. W tym tygodniu I CZWARTEK, I PIĄTEK i I SOBOTA miesiąca i związane z tymi dniami nabożeństwa.

W I PIĄTEK Komunia w domach Chorych od godz. 12.00., a możliwość spowiedzi w kościele od 17.30..

5. Najbliższa niedziela to również I NIEDZIELA miesiąca. Po Mszy św. o godz. 12.00. adoracja Najświętszego Sakramentu i Koronka do Bożego Miłosierdzia.
Na każdej Mszy sprawozdanie duszpasterskie i gospodarcze za miniony rok.

• Intencja Ojca św. na styczeń - Szerzenie pokoju na świecie
Módlmy się, aby chrześcijanie, ci, którzy wyznają inne religie, i ludzie dobrej woli szerzyli pokój i sprawiedliwość na świecie.

6. Kolęda, czyli błogosławieństwo domów i Rodzin na Nowy Rok, rozpocznie się od wtorku, 7 stycznia, tradycyjnie od Fidestu.

7. BÓG ZAPŁAĆ za modlitwy i ofiarność dla naszej Parafii! (100zł. Fidest)

8. BÓG ZAPŁAĆ za piękny koncert kolęd dziś po pierwszej Mszy św. Zespołowi Pieśni i Tańca „Wyszków” , który działa przy Zespole Szkół w Leszczydole-Nowinach!

BŁOGOSŁAWIONEGO NOWEGO ROKU!