1. Dziś I NIEDZIELA miesiąca. Po Mszy św. o godz. 12.00. adoracja Najświętszego Sakramentu i Koronka do Bożego Miłosierdzia.

• Intencja Ojca św. na styczeń - Szerzenie pokoju na świecie

Módlmy się, aby chrześcijanie, ci, którzy wyznają inne religie, i ludzie dobrej woli szerzyli pokój i sprawiedliwość na świecie.

2. Jutro Uroczystość Objawienia Pańskiego, zwana w naszej tradycji Świętem Trzech Króli. Msze św. w porządku niedzielnym. Tego dnia w kościołach święcona jest kreda, którą - zgodnie z dawnym polskim zwyczajem - na drzwiach naszych domów kreślimy pierwsze litery imion Mędrców: Kacpra, Melchiora i Baltazara. Pragniemy przez to wyrazić, że jak kiedyś oni, tak my teraz również chcemy szukać Chrystusa i cieszyć się z Jego znalezienia w naszym życiu. Oznakowanie w ten sposób drzwi naszych domów posiada rangę świadectwa wiary wobec naszych braci i sióstr, którzy od nas tego świadectwa żądają i na nie oczekują.

Ofiary na tacę w tym dniu przeznaczone będą na Misje.

3. We wtorek rozpocznie się kolęda - poświęcenie domów na kolejny rok.

Porządek kolędy:

Wszystkie dni od godz. 11.00. do 17.00.

Wtorek: Fidest i Tumanek ( 1-16),
Czwartek: Tumanek (17-27C),
Piątek: Tumanek (28- do szosy),
Sobota: Tumanek ( od szosy do 56).

Prośba o transport do tych miejscowości.

4. SZCZĘŚĆ BOŻE za modlitwy i ofiary dla naszej Parafii.

BŁOGOSŁAWIONEGO NOWEGO ROKU! Serdeczności Jubilatom i Solenizantom! Do miłych spotkań w czasie kolędy!