1. W dzisiejszą Uroczystość Zesłania Ducha Świętego kończy się Okres Wielkanocy i tym samym okres Komunii wielkanocnej!

Dziś można uzyskać odpust zupełny za udział w śpiewie lub recytacji hymnu " O Stworzycielu, Duchu, przyjdź" – oczywiście spełniając pozostałe warunki!

2. Jutro, w poniedziałek, (tradycyjnie drugi dzień Zielonych Świąt) obchodzimy Święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła.

Jest to też I PONIEDZIAŁEK miesiąca. O godz. 18.00. Msza św. zbiorowa za ZMARŁYCH.

W modlitwach pamiętamy także o Dzieciach z okazji Dnia Dziecka!

3. W tym tygodniu I CZWARTEK, I PIĄTEK i I SOBOTA miesiąca i nabożeństwa związane z tymi dniami.

Czwartek to również święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

W I PIĄTEK odwiedziny Chorych z Komunią od godz. 12.00.. A od godz. 17.00. do 17.30. możliwość spowiedzi w kościele.

4. Intencja różańcowa na czerwiec ewangelizacyjna — Droga serca!
Módlmy się, aby wszyscy, którzy cierpią, znaleźli drogi życia, dając się poruszyć przez Serce Jezusa.

5. BÓG ZAPŁAĆ za modlitwy i wszystkie ofiary, z których utrzymywana jest nasza Parafia!

BÓG ZAPŁAĆ za prace społeczne Państwu Elżbiecie Grochowskiej, Renacie, Wacławie, Alanowi Balcer, Marcie Zbrzeźniak, Andrzejowi Milewskiemu i Eugeniuszowi Zaremba!

Ci ostatni Panowie wyremontowali krzyż na rogu ulic Słowackiego i bł. Kardynała Wyszyńskiego.

Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia z serca płynące Najlepsze Życzenia!
Dobrej niedzieli! Szczęść Boże na nowy tydzień i miesiąc!