1. Przeżywamy tak zwaną Oktawę Uroczystości Bożego Ciała.
Codziennie, do czwartku włącznie, Msza Święta w połączeniu z Czerwcowym Nabożeństwem i procesją eucharystyczną wokół kościoła o godz. 17.30.; w środę po Mszy św. o 8.00..!
W czwartek zakończenie Oktawy. Po procesji eucharystycznej błogosławieństwo wianków.

Tak jak piękna była procesja w Boże Ciało, niech piękne będą te w Oktawie, które są jej przedłużeniem oraz wyrazem naszej miłości Pana Jezusa obecnego wśród nas w Najświętszym Sakramencie. Z góry " SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ" za zaangażowanie Zespołom Parafialnym, Służbie Ołtarza, i Dzieciaczkom z kl. III i IV, które przychodzą w strojach pierwszokomunijnych, Dzieciaczkom sypiącym kwiaty i Rodzicom tych Dzieci! BÓG ZAPŁAĆ Paniom Wacławie Balcer i Elżbiecie Grochowskiej za organizację tych procesji!

2. Jutro I PONIEDZIAŁEK miesiąca. O godz. 18.00. Msza św. zbiorowa za ZMARŁYCH.

3. Od czwartku do soboty włącznie doroczna adoracja Najświętszego Sakramentu przed wypadającym w niedzielę ODPUSTEM ŚW. ANTONIEGO! Adoracje w te dni będziemy rozpoczynać Koronką do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00.!

Postarajmy się wszyscy spotkać w tym czasie osobiście z Panem Jezusem!

4. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.
Z racji uroczystości nie obowiązuje post. Można uzyskać odpust zupełny za pobożne odmówienie aktu wynagrodzenia.

5. W niedzielę, 13 czerwca, Uroczystość Odpustowa św. Antoniego - Patrona naszej Świątyni i Parafii! Ponieważ jest to także dzień Nabożeństwa Fatimskiego, to w uroczystej procesji odpustowej, po Mszy św. o godz. 12.00., pójdziemy również z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

6. Niech Pan Bóg wynagrodzi wszystkim Parafianom i Gościom życzliwość, dobroć i ofiarność na naszą Parafię!

Dziś zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej.

Serdeczności Solenizantom i Jubilatom! Miłej niedzieli! Błogosławionego tygodnia!