1. Dziś cieszymy się z nowych polskich naszych Patronów, którzy zostają wyniesieni na ołtarze - Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Róży Czackiej. Ich wstawiennictwu polecamy nasze sprawy osobiste i społeczne!

2. Dziś także rozpoczyna się IX Tydzień Wychowania. Przez wszystkie dni tego tygodnia w czasie głównych Mszy św. będziemy słuchać rozważań na ten temat i modlić się za Wychowanków Rodziców i Wychowawców. Zapraszam wszystkich na te Msze św., a zwłaszcza w sobotę, kiedy to będziemy przeżywać święto św. Stanisława Kostki - Patrona Dzieci i Młodzieży.

3. Jutro po Mszy św. o godz. 18.00. Nabożeństwo Fatimskie.

4. W piątek, 17 września, 82 rocznica napaści Związku Radzieckiego na Polskę. Nie zapominamy o tym tragicznym wydarzeniu w naszej historii i modlimy się za ofiary oraz o pokój na świecie.

5. BÓG ZAPŁAĆ za duchowe i materialne wspieranie naszej Parafii.

Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne.

Szczęść Boże na nowy tydzień!