1. Dziś I NIEDZIELA miesiąca. Nabożeństwo związane z tym dniem łączymy z Nabożeństwem Październikowym.

Int. papieska: Aby każdy ochrzczony był włączony w ewangelizację, gotowy do misji, poprzez świadectwo życia mającego smak Ewangelii.

2. Jutro I PONIEDZIAŁEK miesiąca. O godz. 18.00. Msza św. zbiorowa za ZMARŁYCH.

3. W piątek, 8 października, 21r. konsekracji naszej Świątyni.

Przez konsekrację świątynia staje się budynkiem przeznaczonym do wyłącznej służby Bożej.
W tym dniu chcemy wielbić Pana Boga, za Jego obecność wśród nas, że obok naszych domów jest BOŻY DOM!
Na Nabożeństwie Różańcowym będziemy się modlić za wszystkich, którzy na wszelkie sposoby angażowali się i angażują, aby ta Świątynia tu była i była piękna dla Pana Boga.

4. Trwa miesiąc Modlitwy Różańcowej.
Nie zapominajmy o tym pięknym nabożeństwie, z którym sama Matka Najświętsza wiąże zdroje łask!

5. Przyszła niedziela, jak słyszeliśmy w liście Biskupów, to Dzień Papieski. Tradycyjnie w tym dniu przed kościołami przeprowadzone będą zbiórki do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, która pomaga finansowo młodzieży zdolnej, a pochodzącej z ubogich rodzin, w kontynuowaniu nauki przez fundowanie stypendiów.

6. Na ławkach są rozłożone karteczki na Wypominki za Zmarłych. Po wypełnieniu, z zaznaczeniem „ ROCZNE” lub „LISTOPADOWE” można je składać w zakrystii.
W listopadzie będziemy modlić się za Zmarłych polecanych w Wypominkach jednorazowych w dni powszednie o godz. 17.30. (w środy o 8.30.) i przez wszystkie niedziele przed Mszą św. o godz. 9.00. w Wypominkach rocznych.

7. Można już zamawiać intencje mszalne na rok 2022!
Intencje będą przyjmowane od czwartku od godz. 16.00. w kancelarii parafialnej.

8. ZAPOWIEDZI: Anna Krystyna Korczak i Leszek Gajcy, oboje par. św. Stefana Króla, Warszawa, zap.1.

9. Szczere BÓG ZAPŁAĆ za modlitwy i ofiary, z których utrzymuje się nasza Parafia!

Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Dom Siostry Faustyny w Ostrówku.

Serdeczności dla Jubilatów i Solenizantów! Dobrej Niedzieli! Szczęść Boże na nowy tydzień i miesiąc!