1. Dziś w Kościele w Polsce świętujemy XXI Dzień Papieski pod hasłem: "Nie lękajcie się.” Wspominamy 43r. wyboru na Stolicę Piotrową naszego Wielkiego Rodaka, która wypada w najbliższą sobotę, 16 października.

Tradycyjnie możemy dzisiaj wesprzeć fundusz stypendialny fundacji "Dzieło Nowego Tysiąclecia" wspomagający naukę młodzieży zdolnej, ale pochodzącej z mniej zamożnych rodzin.

Ofiary na ten cel są zbierane po każdej Mszy św. do puszek przed kościołem.

2. W środę ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. O godz. 8.30. Różaniec w kościele przed Najświętszym Sakramentem, a potem procesja z figurą Matki Bożej w wizerunku z Fatimy.

3. W czwartek w sposób szczególny pamiętamy o Nauczycielach i Pracownikach szkół, którzy obchodzą swoje doroczne święto. Wspieramy Ich naszą życzliwością, a przede wszystkim płynącą z serca gorącą modlitwą.

Za Nich ofiarujemy czwartkowy Różaniec i Mszę św. o godz. 18.30.!

4. ZAPOWIEDZI: Anna Krystyna Korczak i Leszek Gajcy, oboje par. św. Stefana Króla, Warszawa, zap.2.

Paulina Bonius i Damian Szydłowski, oboje pat. tut., zap.1.

Sylwia Kozon i Piotr Bogdan Nowak, oboje par. Dobrego Pasterza, Warszawa, zap.1.

5. BÓG ZAPŁAĆ za modlitwy i ofiary na naszą Parafię!

BÓG ZAPŁAĆ Państwu Joannie i Łukaszowi Falba za prace dla Parafii!

Najlepsze życzenia dla Jubilatów i Solenizantów! Wszystkiego dobrego na niedzielę i cały tydzień! SZCZĘŚĆ BOŻE!