1 . Dziś ostatnia niedziela października. Przez wstawiennictwo Matki Bożej Królowej Różańca niech Pan Bóg błogosławi wszystkim, którzy przez cały ten czas modlili się tą modlitwą. Bóg zapłać za wspólną modlitwę w naszej świątyni!

2. Jutro, 1 listopada, Uroczystość Wszystkich Świętych. Porządek Mszy św. jest niedzielny! Po Mszy św. o godz. 12.00 wyruszymy w procesji na cmentarz, aby modlić się za naszych DROGICH ZMARŁYCH.

3. W Dzień Zaduszny Msza św. zbiorowa za Zmarłych polecanych w Wypominkach listopadowych o godz. 18.00..

4. Od 1 do 8 listopada włącznie możemy uzyskać Odpust Zupełny za Dusze w Czyśćcu cierpiące. Warunki zyskania odpustu to: nawiedzenie cmentarza, przyjęcie Komunii Świętej oraz odmówienie modlitwy w intencjach Ojca Świętego.

5. W tym tygodniu I CZWARTEK, I PIĄTEK, I SOBOTA miesiąca i związane z tymi dniami nabożeństwa.

W I PIĄTEK od godz. 12.00. Komunia w domach Chorych!

Od godz. 16.45. do 17.30. możliwość spowiedzi w kościele. Tylko do 17.30. ze względu na Wypominki!

Podobnie w sobotę!

6. Intencja papieska na listopad: Aby osoby cierpiące na depresję znajdowały u wszystkich wsparcie i światło, otwierające na życie.

7. Przez cały miesiąc listopad modlimy się w naszym kościele za Zmarłych polecanych w Wypominkach listopadowych o godz. 17.30., a w środy po Mszy św. o godz. 8.00..

8. BÓG ZAPŁAĆ za modlitwy i ofiarność dla naszej Parafii!

BÓG ZAPŁAĆ Państwu Joannie i Łukaszowi Falba oraz Andrzejowi i Hubertowi Milewskim za prace dla kościoła i plebanii!

9. Sezonowa prośba do Parafian o pomoc w grabieniu i wywiezieniu liści! Osoby, które mogą pomóc, zapraszam w sobotę na godz. 9.00. z własnym sprzętem! Sprzątający co rok prosili o ten termin z nadzieją, że w sobotę będzie więcej rąk do pracy.

Dobrej niedzieli i całego tygodnia! Szczęśliwych wyjazdów i powrotów wszystkim odwiedzającym cmentarze!