1. Dziś I NIEDZIELA miesiąca. Po Mszy św. o godz. 12.00. adoracja Najświętszego Sakramentu, Koronka Do Bożego Miłosierdzia i zmiana Tajemnic różańcowych!

2. Intencje Apostolstwa Modlitwy na listopad: Aby osoby cierpiące na depresję znajdowały u wszystkich wsparcie i światło, otwierające na życie.

3. Przez cały miesiąc listopad modlimy się w naszym kościele za Zmarłych polecanych w Wypominkach listopadowych.

4. W czwartek szczególna data w kalendarzu naszej Ojczyzny! Przeżywamy 103. ROCZNICĘ ODZYKANIA NIEPODLEGŁOŚCI po 123 latach od rozbiorów dokonanych przez Rosję, Prusy i Austrię.

Dziękujemy Bogu Matce Najświętszej za tamten dar i prosimy o niepodległość, wolność, błogosławieństwo dla naszej UMIŁOWANEJ OJCZYZNY – dla nas – dzisiaj, bo jesteśmy co raz bardziej zniewoleni i zależni od innych państw oraz organizacji!

Msza św. za OJCZYZNĘ o godz. 18.00.!

5. BÓG ZAPŁAĆ za modlitwy i ofiarność dla naszej Parafii!

BÓG ZAPŁAĆ za akcję grabienia liści Państwu: Wacławie i Alanowi Balcer, Janinie Cyran, Łukaszowi Falba, Ewelinie Dąbkowskiej, Dorocie Góral, Elżbiecie Grochowskiej, Henrykowi Grześkiewicz, Jadwidze i Stanisławowi Izdebskim, Danucie Kaput, Anecie Kowalewskiej, Markowi Lipka, Annie Niziołek, Barbarze Modzelewskiej, Tadeuszowi Oleksiak, Elżbiecie, Janowi, Michałowi Oniszk, Oskarowi Perzyna, Barbarze Ruszczak, Krystianowi Skwara, Hannie i Marcysi Szymborskim!

Dobrej niedzieli i całego tygodnia! Miłego świętowania! Serdeczne Życzenia dla Jubilatów i Solenizantów!