1. Dziś przeżywamy w całym Kościele V Światowy Dzień Ubogich. To święto ustanowił Papież Franciszek na zakończenie Roku Miłosierdzia.

Jest ono obchodzone zawsze w niedzielę przed Uroczystością Chrystusa Króla Wszechświata.

Dziś także XIII Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym – Liban.

Przy wyjściu są zbierane ofiary dla tego Kościoła!

2. Przyszła niedziela to już Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to ostatnia niedziela Roku Liturgicznego.

Po Mszy św. o godz. 12.00. wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Akt Poświęcenia Rodzaju Ludzkiego Chrystusowi Królowi.

Odpust zupełny za publiczne odmówienie Aktu Poświęcenia przy spełnieniu pozostałych koniecznych warunków.

3. BÓG ZAPŁAĆ za modlitwy, prace i ofiary dla naszej Parafii!

Dobrej niedzieli! Udanego tygodnia! Serdeczne życzenia dla Solenizantów i Jubilatów! SZCZĘŚĆ BOŻE!