1. Dziś I NIEDZIELA miesiąca. Po Mszy św. o godz. 12.00. adoracja Najświętszego Sakramentu i Koronka do Bożego Miłosierdzia.

Intencja papieska na styczeń: Aby wszystkie osoby, które doświadczają dyskryminacji i prześladowań na tle religijnym, znalazły w społeczeństwach, w których żyją, uznanie własnych praw i godności, która rodzi się z bycia braćmi.

2. Jutro I PONIEDZIAŁEK miesiąca. O godz. 18.00. Msza św. zbiorowa za ZMARŁYCH!

3. W czwartek Uroczystość Objawienia Pańskiego, zwana w naszej tradycji Świętem Trzech Króli.

Msze św. w porządku niedzielnym.

Tego dnia w kościołach święcona jest kreda, którą - zgodnie z dawnym polskim zwyczajem - na drzwiach naszych domów kreślimy pierwsze litery imion Mędrców: Kacpra, Melchiora i Baltazara. Pragniemy przez to wyrazić, że jak kiedyś oni, tak my teraz również chcemy szukać Chrystusa i cieszyć się z Jego znalezienia w naszym życiu. Oznakowanie w ten sposób drzwi naszych domów posiada rangę świadectwa wiary wobec naszych braci i sióstr, którzy od nas tego świadectwa oczekują.

Ofiary na tacę w tym dniu przeznaczone będą na Misje.

4. W I PIĄTEK Komunia w domach Chorych od godz. 12.00.. Spowiedź w czasie Nabożeństwa Adoracyjnego od godz. 17.30..

5. Od soboty, od godz. 11.00., na Fideście, rozpoczyna się poświęcenie domów i rodzin na kolejny rok.

Z góry dziękuję za transport!

6. SZCZĘŚĆ BOŻE za modlitwy i ofiary dla naszej Parafii!

BŁOGOSŁAWIONEGO NOWEGO ROKU! Serdeczności Jubilatom i Solenizantom! Do miłych spotkań!