1. Dziękujemy Panu Bogu za kończący się pierwszy miesiąc Nowego Roku.

Dzisiejsza niedziela jest także 69 Światowym Dniem Trędowatych. Jest to okazja do przypomnienia mieszkańcom zamożnych krajów o zapomnianej chorobie i zapomnianych chorych, którym od stuleci służą misjonarze. To również okazja do wsparcia ich heroicznej pracy modlitwą i ofiarą. Na ten cel można złożyć ofiary do puszek po każdej Mszy św..

2. W środę, 2 lutego, przeżywamy Święto Ofiarowania Pańskiego. Jest to także Dzień Życia Konsekrowanego, a więc osób, które obrały drogę szczególnego naśladowania Jezusa przez posłuszeństwo, ubóstwo i czystość. Ogarniemy ich tego dnia naszą modlitwą i życzliwością - wśród nich pochodzące z naszej Parafii Siostry: Joachimę i Beatę.

Ofiary składane we wtorek na tacę będą przeznaczone na potrzeby klasztorów kontemplacyjnych.

Postarajmy się zabezpieczyć świece przed skapywaniem wosku.

3. W tym tygodniu I CZWARTEK, I PIĄTEK i I SOBOTA miesiąca, i związane z tymi dniami nabożeństwa.

W I PIĄTEK od godz. 9.00. Komunia w domach Chorych. Możliwość spowiedzi od godz. 17.30. w czasie adoracji Najświętszego Sakramentu.

Tak samo, gdy chodzi o spowiedź, w sobotę.

4. Przyszła niedziela to także I NIEDZIELA miesiąca. Po Mszy św. o godz. 12.00. Nabożeństwo Adoracyjne, Koronka do Bożego Miłosierdzia i zmiana tajemnic różańcowych.

Intencja na luty:

W intencji zakonnic i innych kobiet konsekrowanych ‐ dziękując im za ich misję i odwagę ‐ aby nadal odkrywały nowe odpowiedzi w obliczu wyzwań naszych czasów.

5. Wszystkim Rodzinom i całej naszej Parafii niech Pan Bóg błogosławi!

A ja dziękuję za miłe spotkania!:)

Kolęda w tym tygodniu:

Wszystkie dni od godz. 11.00.

Poniedziałek: Lucynów, ul. Kochanowskiego (61 – 80).

Wtorek: Lucynów Duży, ul. Kochanowskiego (81 - 103) i ul. Leśna.

Piątek: Lucynów, Warszawska 79, Leśna, Rajska.

Sobota: Lucynów Duży, ul. Strumykowa, Wiśniowa, Sosnowa.

7. Serdeczne BÓG ZAPŁAĆ za wszelkie dobro dla naszej Parafii!

Solenizantom i Jubilatom Najserdeczniejsze Życzenia!
Dobrej niedzieli! Błogosławionego i ciepłego tygodnia! Do miłych spotkań!