1. Dziś I NIEDZIELA miesiąca. Po Mszy św. o godz. 12.00. Nabożeństwo Adoracyjne, Koronka do Bożego Miłosierdzia i zmiana tajemnic różańcowych.
Intencja na luty:

W intencji zakonnic i innych kobiet konsekrowanych ‐ dziękując im za ich misję i odwagę ‐ aby nadal odkrywały nowe odpowiedzi w obliczu wyzwań naszych czasów.

2. W piątek, 11 lutego, przypada liturgiczne wspomnienie Najświętszej Maryi Panny
z Lourdes. Dokładnie tego dnia w 1858 roku, w cztery lata po ogłoszeniu dogmatu o Niepokalanym Poczęciu, Matka Najświętsza objawiła się ubogiej pasterce, Bernadecie Soubirous w Massabielskiej Grocie. Tamte wydarzenia upamiętnia znana i chętnie śpiewana pieśń "Po górach, dolinach". Podczas osiemnastu spotkań z Bernadetą Maryja wzywała do modlitwy oraz pokuty i prosiła, aby na miejscu objawień został zbudowany kościół. Tak się też stało. Lourdes zasłynęło z licznych nawróceń i uzdrowień, stając się w krótkim czasie centrum kultu Maryjnego we Francji. Dziś do Lourdes pielgrzymują chorzy i zdrowi pielgrzymi z całego świata.

3. Wspomnienie Matki Bożej z Lourdes łączymy z obchodami Światowego Dnia Chorych. W naszym kościele Msza Święta z udzieleniem Sakramentu Chorych odbędzie się o godz. 18.00..

4. Kolęda w tym tygodniu. Zawsze od godz. 11.00..

Poniedziałek: Lucynów, ul. Warszawska (2a-22).

Czwartek: Lucynów Duży, ul. Słowackiego.

Piątek: Lucynów, Słoneczna (1 - 20).

Sobota: pozostałe ulice na osiedlu przy kościele.

5. BÓG ZAPŁAĆ za modlitwy i ofiary dla naszej Parafii oraz za wszelką życzliwość!

BÓG ZAPŁAĆ Państwu Szymborskim, Jaworskim i Panu Krystianowi Skwara za rozebranie dekoracji bożonarodzeniowych!

BÓG ZAPŁAĆ Panu Janowi Małachowskiemu i Panu Dariuszowi Powierza ( Firmie Stoldar) za prace dla Parafii!

Wszystkim Rodzinom i całej naszej Parafii niech Pan Bóg błogosławi!
A ja dziękuję za miłe spotkania!:)

Solenizantom i Jubilatom Najserdeczniejsze Życzenia!
Dobrej niedzieli! Błogosławionego i ciepłego tygodnia! Do miłych spotkań!