1. Poniedziałek, wtorek i środa przed Wniebowstąpieniem Pańskim to Dni Krzyżowe, podczas których Kościół modli się o błogosławieństwo Boże dla pracujących w rolnictwie, błaga o dobre urodzaje, a także pamięta o tych, którzy w różnych miejscach na ziemi cierpią głód.

Nazwa Dni Krzyżowe pochodzi od dawnego zwyczaju procesji do krzyży, przy których modlono się w tych intencjach.

2. W czwartek Dzień Matki! Wszystkim MAMOM SERDECZNE ŻYCZENIA! Pamiętamy o naszych Mamach, tych żyjących i tych, które Pan Bóg przywołał już do siebie, w naszych modlitwach!

3. W piątek rozpoczyna się Nowenna do Ducha Świętego przed Uroczystością Pięćdziesiątnicy.

4. Przyszła niedziela to już Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

5. Niech Pan Bóg wynagrodzi wszystkim Parafianom i Gościom życzliwość, dobroć i ofiarność na naszą Parafię!

Serdeczności Mamom, Solenizantom i Jubilatom! Miłej niedzieli! Błogosławionego i ciepłego tygodnia!