1. Dziś kolejna lipcowa niedziela - 15 w tak zwanym okresie zwykłym roku liturgicznego. W czasie wakacji i urlopów nie zapominajmy o świętowaniu Dnia Pańskiego.

To najważniejszy dzień tygodnia, kiedy szczególnie uroczyście i we wspólnocie celebrujemy Eucharystię. Taką niedziela była od początków chrześcijaństwa. W każdą wakacyjną niedzielę uczestniczmy we Mszy Świętej bez względu na okoliczności, w jakich się znajdziemy. W ten sposób dajemy świadectwo żywej wiary. Niech na trasach wakacyjnych wędrówek nie zabraknie świątyń. W każdej z nich na spotkanie z nami czeka Zbawiciel - Jezus Chrystus. Pamiętajmy, aby nasze zachowanie w czasie ich zwiedzania było nacechowane powagą i należną czcią dla Boga obecnego w Najświętszym Sakramencie. Pamiętajmy o godnym stroju, o ciszy i choćby krótkiej modlitwie uwielbienia.

2. W środę, 13 lipca, o godz. 8.30. Nabożeństwo Fatimskie.

3. W sobotę, 16 lipca, przypada Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel. Jest to święto patronalne Rodziny Szkaplerznej.
Msza św. w int. Rodziny Szkaplerznej z naszej Parafii dziś o godz. 18.00.!

4. BÓG ZAPŁAĆ za ofiarność na naszą Parafię wszystkim Parafianom i Gościom!

Błogosławionej niedzieli! Dobrego tygodnia! Miłych wakacji i urlopów! Serdeczności dla Państwa, którzy w tym tygodniu mają swoje święta!