1. Jutro św. Krzysztofa, męczennika, patrona kierowców i podróżujących, orędownika w śmiertelnych niebezpieczeństwach.

Chociaż pojazdy poświęcaliśmy w tym roku na początku wakacji to na prośbę wielu z Państwa również dziś po każdej Mszy św. poświęcenie. Osoby, które pragną mieć poświęcony pojazd niech sygnalizują to na parkingu.

Ofiary złożone przy poświęceniu są przeznaczone na środki transportu dla misjonarzy.

2. We wtorek, 26 lipca, obchodzimy liturgiczne wspomnienie Dziadków Pana Jezusa - świętych Anny i Joachima. Jest to zawsze dzień wdzięczności Rodzicom, Dziadkom i Seniorom, za których dziękujemy Panu Bogu i polecamy w naszych modlitwach.

Oliwia Biernacka, panna i Patryk Olbryś, kawaler, oboje par. tut., zap. 1.

4. BÓG ZAPŁAĆ za wszelką życzliwość i dobro, za modlitwy i ofiary, dzięki którym funkcjonuje nasza Parafia!

Wszystkim Solenizantom, Jubilatom, Babciom, Dziadkom, Seniorom z serca płynące NAJLEPSZE ŻYCZENIA!
Udanych urlopów! Błogosławionego tygodnia! Miłej niedzieli! Bezpiecznych podróży!