1. Najbliższe dni sierpniowe to ważne daty w najnowszej historii naszej Ojczyzny – min. 42 rocznica tzw. Porozumień Sierpniowych i narodziny NSZZ Solidarność – w naszych modlitwach polecajmy Opatrzności Bożej i Maryi Królowej Polski nasze sprawy narodowe i prośmy o pokój na świecie.
  1. W najbliższy piątek, 26 sierpnia przypada Uroczystość N.M.Panny Częstochowskiej – w tym dniu, z racji uroczystości, można spożywać pokarmy mięsne. Uwielbimy naszą Jasnogórską Matkę i Królową, na mszy św. o 18:00.
  2. Starosta powiatu Wyszków i Wójt gminy Rząśnik zapraszają mieszkańców na Powiatowo-gminne dożynki do Rząśnika, w przyszłą niedzielę, 28 sierpnia – zbiórka delegacji o 12.30 przed Urzędem gminy, msza św o 13:00, następnie pozostałe punkty programu, aż do zabawy tanecznej o 20.30.
  3. Serdeczne Bóg zapłać za piękną uroczystość powitania nowego proboszcza Lucynowa dla wszystkich Parafian na czele z Panem Sołtysem Eugeniuszem Zarębą oraz za modlitwy i ofiarność (ofiara 100 zł z Lucynowa Dużego).
  4. Błogosławionej niedzieli i nowego tygodnia!

Zapowiedzi przedślubne:

• Adrian Pękala, kawaler z parafii M. B. Częstochowskiej i Katarzyna Pankowska, panna z parafii tutejszej – zapowiedź 1.