Papieska intencja modlitwy na wrzesień: O zniesienie kary śmierci. Módlmy się, aby kara śmierci, która godzi w nienaruszalność i godność osoby, została zniesiona w ustawodawstwie wszystkich państw świata.

1. Dzisiaj I niedziela miesiąca z tej okazji na zakończenie mszy św o 12. wystawienie Najświętszego Sakramentu, Koronka do Miłosierdzia Bożego i wymiana tajemnic różańcowych.
  2. Dzisiaj po każdej mszy św. zbieramy ofiary do puszek na Katolicki Ośrodek Adopcyjny.
  3. Jutro, w I poniedziałek miesiąca, msza św. zbiorowa za naszych zmarłych o godzinie 17.00
  4. We czwartek, 08 IX, święto Narodzenia NMP – uczcimy Maryję podczas mszy św. o 18.00.
  5. Przyszłą niedzielę Siostry Loretanki zapraszają do sanktuarium w Loretto na doroczny Odpust – z naszej Parafii, wyruszą pielgrzymi po błogosławieństwie w kościele o 8.20. Powrót autokarem jak w latach ubiegłych.
  6. W przyszłą niedzielę, poświecenie przyborów szkolnych na zakończenie mszy św. o 10.30
  7. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona będzie na utrzymanie naszego, Wyższego Seminarium Duchownego w Tarchominie.
  8. Zgodnie z prośbą Księdza Biskupa Ordynariusza, jako parafia włączymy się w Nowennę Pompejańską,, 26 września (poniedziałek) o godzinie 16.00.
  9. W zakrystii jest dostępny nowy numer tygodnika IDZIEMY - kupujmy i czytajmy prasę katolicką.
  10. Serdeczne podziękowanie dla Parafian, którzy ofiarowali swój czas i wykonali prace dla parafii – min porządki w zakrystii, prace ślusarskie przy bramach i drzwiach kościelnych oraz przy piecu – Parafianka z Warszawskiej: złożyła ofiarę 100 zł.
  11. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy łask Bożych w nowym tygodniu.