1. Dzisiaj z naszej Parafii, po błogosławieństwie w kościele o 8.20 - wyruszyli pielgrzymi piesi do sanktuarium w Loretto. Powrót autokarem jak w latach ubiegłych.
  1. Poświęcenie przyborów szkolnych, dzisiaj na zakończenie mszy św o 10.30.
  2. Dzisiaj ofiary, które złożymy na tacę będą przeznaczone na utrzymanie naszego, Wyższego Seminarium Duchownego w Tarchominie.
  3. Zgodnie z życzeniem naszego Ordynariusza Ks. Biskupa Romualda nasza wspólnota parafialna włączy się w Nowennę Pompejańską, 26 września (poniedziałek 19. dzień diecezjalnej nowenny) o godzinie 16.00. - odmówimy 3 części różańca przed Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie.
  4. W zakrystii jest dostępny nowy numer tygodnika IDZIEMY oraz dwa egzemplarze L’Osservatore Romano - Zachęcamy do kupienia i czytania prasy katolickiej.
  5. Serdeczne „Bóg zapłać” dla Pana stolarza Wiesława Tryca za ofiarę pracy i materiału przy reperacji wielkich drzwi w kościele, Panom: sołtysowi Eugeniuszowi Zarembie z synem Pawłem za ofiarę pracy na rzecz parafii przy porządkowaniu terenu parafialnego, anonimowej Parafiance za środki lecznicze, Każdemu za wsparcie modlitewne.
  6. Prośba do Wspólnoty Parafialnej o pomoc w wykarczowaniu krzaków zasłaniających Drogę Krzyżową i Golgotę z Krzyżem w lasku za kościołem – szczegółowe ogłoszenie gdy opadnie więcej liści.
  7. Wszystkim Parafianom i Gościom niech Pan Bóg błogosławi w nowym, 24. tygodniu zwykłym.